نمایشگاه هنر نیویورک (Art Expo NY)

به گزارش سرویس معماری آفام نیوز،  نمایشگاه هنر نیویورک بزرگترین نمایشگاه تجاری هنرهای زیبا در جهان است که امکان دسترسی به هزاران اثر هنری نو آورانه از هنرمندان و ناشران جهانی را برای علاقه مندان و خریداران، مجموعه داران و تاجران آثار هنری در یک مکان واحد فراهم می کند. این نمایشگاه میزبان ناشران برجسته، مالکین گالری های هنری و همچنین هنرمندان شناخته شده و مستقل بین المللی خواهد بود. هرساله صدها شرکت کننده آمریکایی و بین المللی در این نمایشگاه شرکت می کنند و چشم اندازهای نوینی در عرصه تخصصی هنرهای زیبا ارائه می دهند که در نشریه ی آموزشی مخصوص این نمایشگاه به چاپ می رسد. امسال نمایشگاه هنر نیویورک میزبان بیش از ۴۰۰ هنرمند، گالری هنری و ناشر نواندیش از سرتاسر جهان خواهد بود که آثار خود را به نمایش خواهند گذاشت. علاوه بر ویترین های نمایش آثار هنری اصیل، طرح های چاپی، نقاشی ها، طراحی ها، مجسمه ها، عکس ها، سرامیک ها، آثار چاپی دیجیتال، آثار چاپی دستی، و … همگی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهند شد. نمایشگاه آرت اکسپوی نیویورک امسال به همراه نمایشگاه سولو و دکور اکسپو برگزار خواهد شد.

هرساله هزاران علاقه مند به هنر و اصحاب صنایع هنری به دنبال آثار هنری و هنرمندان خالق سبک های نوین در گالری های سراسر جهان به نمایشگاه هنر نیویورک می آیند. نمایشگاه هنر نیویورک با میزبانی سالانه بیش از ۲۵ هزار نفر علاقه مند و مشتاق هنر، بزرگترین اجتماع تاجران هنری شایسته شامل مالکین و مدیران گالری ها، طراحان داخلی، معماران، شرکت های خریدار و همچنین خرده فروشان آثار هنری است. نمایشگاه هنر نیویورک با سابقه  برگزاری ۳۷ ساله، شیوه خرید و فروش آثار هنری را دستخوش تغییر کرده است. این نمایشگاه سالانه با حضور متخصصان عرصه هنر، بزرگترین ناشران، گالری ها و مجموعه داران آثار هنری را به ملاقات رو در رو با صدها هنرمند برجسته و جویای نام فرامی خواند.

نمایشگاه هنر نیویورک امسال به همراه نمایشگاه سولو و دکور برگزار خواهد شد. نمایشگاه سولو به مدت سه روز برگزارکننده سمینار ها و جلسات کنفرانس درخصوص چشم اندازهای نوین و تخصصی در طیفی از موضوعات شامل هنر و اقتصاد، مدیریت کسب و کارهای خرد، بازاریابی هنر، تا رسانه های جمعی برای هنرمندان و… خواهد بود. در هر نمایش، جوایز معتبر سولو به هنرمندانی که آثار هنری فوق العاده و نوآورانه ای ارائه داده اند تعلق خواهد گرفت. امسال برگزاری هم زمان نمایشگاه آرت اکسپو، سولو و دکور در سالن pier 92/94 فرصت بی نظیری برای استفاده و لذت بردن از یک آخر هفته  سرشار از هنر و طراحی را برای عموم فراهم می کند.


شناسه خبر: ۹۵۱۰۱۲۲۷۴۴

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *