نمایشگاه هنر آکسفورد

 به گزارش سرویس طراحی مد آفام نیوز، نمایشگاه هنر آکسفورد نخستین نمایشگاه هنری تجاری انگلیس است که یک شبکه ارتباطی بین المللی را برای مجموعه داران ایجاد می کند تا با بازار هنری در ارتباط باشند. نمایشگاه به مجموعه داران هنری و مشتاقان هنر این فرصت را می دهد تا مستقیماٌ از هنرمندی خرید کنند که اثرش را به نمایشگاه آکسفورد رسانده است. یک تجربه منحصر به فرد هم برای بازدید کننده و هم برای غرفه دار در سالن زیبای شهرداری آکسفورد، جواهری در قلب شهر تاریخی آکسفورد. آنها باید منتظر یک نمایشگاه هنری متنوع و رنگارنگ باشد. انتخاب بر اساس عکس ها، تصویر سازی ها، نقاشی ها، هنرهای سفارشی و مجسمه ها انجام می شود. ارائه کارهای با کیفیت بالا، مفاهیم سبکی منحصر به فرد و جذاب که با تکنیک ها و مدیای متفاوت انجام می شوند. همه کارهای هنری با قیمتی مناسب برای خرید در دسترس هستند و نیز خدماتی قابل دسترسی برای بسته بندی و حمل آثار هنری خریداری شده وجود دارد.

اهداف آژانس ( سازمان) جهانی هنر:

ترفیع و حمایت مالی هنرمندان و گالری های بین المللی این فرصت را به آن ها می دهد تا هنرشان را به نمایش بگذراند. بهترین آثار هنری منتخب را برای بزرگترین شهرهای سراسر دنیا ارائه می دهند تا همه از تماشای آن ها لذت ببرند. نمایشگاه به مجموعه داران هنری و مشتاقان هنر این فرصت استثنایی را می دهد تا مستقیماٌ از هنرمندی خرید کنند که تمام تلاشش را کرده است تا اثرش را به این نمایشگاه برساند. این نمایشگاه تجربه ای منحصر به فرد برای بازدید کننده و غرفه دار ایجاد می کند.

مراسم اهدای جوایز آژانس جهانی هنر:

هدف این مراسم شناساندن هنرمند و گالری ای که به خاطر سخت کوشی شان شایسته و در خورد ستایش هستند. جوایز توسط موزه داران و داوران میهمان داوری می شوند. مجموع آن ها شرکت کنندگان نمایشگاه هنر آکسفورد را داوری می کنند. برندگان در تاریخ یکشنبه ۲۶ فوریه ۲۰۱۷( ۸ اسفند ۹۵ ) در ساعت ۱۷ در سالن شهرداری آکسفورد اعلام خواهند شد.

مشخصات بازدید کنندگان نمایشگاه هنر آکسفورد ۲۰۱۷:

هنرمندان، فروشندگان، حراجی ها، مجسمه ساز ها و مجموعه داران

مجموعه داران نمایشگاه هنر آکسفورد ۲۰۱۷:

نمایشگاه هنر آکسفورد نخستین نمایشگاه تجاری انگلیس است که یک شبکه ارتباطی بین المللی را برای مجموعه داران ایجاد می کند تا با بازار هنری ارتباط داشته باشند. دسترسی به برنامه مختص کسانی است که در سطحی جهانی به شکلی گسترده با هنر معاصر در ارتباط هستند و نیز کسانی که گرایشی خاص به عرصه هنری انگلیس دارند. مجموعه داران برای پیش نمایش تخصصی نمایشگاهی و دسترسی وی آی پی به موارد اضافی، که نمایشگاه ارائه می دهد، ورودی دریافت می کنند. مواردی از قبیل هنر پررونق معاصر و میهمانی برای ایجاد شبکه ارتباطی. برنامه مجموعه داران که با دعوت نامه ارائه می شود شامل موارد زیر است:

نمایش خصوصی وی آی پی

پذیرش نوشیدنی

میهمانی ایجاد ارتباط خصوصی

افتتاحیه

دیدار با هنرمندان

محل اقامت لوکس با تخفیف

زمان:

جمعه ۲۴ فوریه ۲۰۱۷ ( ۶ اسفند ۹۵): نمایش خصوصی و افتتاحیه از ساعت ۱۸ تا ۲۱ : قیمت بلیط: ۱۰ پوند انگلیس

شنبه ۲۵ فوریه ۲۰۱۷ ( ۷ اسفند) : نمایش هنری و نمایش نقاشی زنده از ساعت ۱۱ تا ۱۸ : ورود آزاد است.

یکشنبه ۲۶ فوریه ۲۰۱۷ ( ۸ اسفند) : نمایش هنری و مراسم اهدای جوایز جهانی هنر از ساعت ۱۱ تا ۱۸ : ورود آزاد است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.oxfordinternationalartfair.com مراجعه فرمایید.


شناسه خبر: ۹۵۱۰۱۸۲۷۴۶

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *