جشنواره عکاسی فرمت (FORMAT)

به گزارش سرویس طراحی عکاسی آفام نیوز، جشنواره عکاسی فرمت (FORMAT) که در سال ۲۰۰۴ در انگلستان تاسیس شد، جشنواره برجسته بین المللی معاصر عکاسی و رسانه ها و قالب های مرتبط و وابسته به هنر عکاسی انگلستان به شمار می آید. برنامه این جشنواره در طول یک سال آثار سفارشی بین المللی، بخش فراخوان، بخش فرصت اقامت هنرمندان در محل جشنواره، کنفرانس و آثار مشارکتی در انگلستان و عرصه بین المللی را برگزار می کند. این جشنواره مکانی به شمار می آید که در آن علاوه بر به نمایش گذاشتن آثار برخی از مشهورترین متخصصین جهانی این عرصه، به طیف باور نکردنی از آثار جدید در کنار هم نیز می پردازد. این جشنواره توجه ویژه ای بر ایجاد فرصت های در حال توسعه برای مخاطبین دارد تا با برگزاری برنامه عملی تخصصی، و برنامه نقد و بررسی سالانه مجموعه های عکس بین المللی، با برنامه های بهترین آثار عکاسی چیست و چه می تواند باشد، مواجه شوند، در زمینه آن بحث کنند، موضوع را بسط و گسترش دهند، به برگزاری آنها کمک و در آنها شرکت نمایند.

موضوع جشنواره عکاسی فرمت ۲۰۱۷:

تیم برگزاری این جشنواره برای دوره سال ۲۰۱۷ خود، در پی جذب آثاری است که از طریق روایت ها و تصورات متنوعی که جهان پیرامون ما را به تصویر می کشند، به موضوع زیستگاه بپردازند.

جوایز جشنواره عکاسی فرمت ۲۰۱۷:

تمام شرکت کنندگان بخش فراخوان جشنواره عکاسی فرمت ۲۰۱۷ برای برخورداری از طیف وسیعی از جوایز و فرصت هایی همچون برگزاری نمایشگاه در جشنواره عکاسی فرمت ۲۰۱۷، به نمایش گذاشتن آثار برای داوران بین المللی این جشنواره، جوایز نقدی، بورسیه، تجهیزات، خدمات مشاوره و چاپ با کیفیت بالا یا قاب بندی آثار خود در نظر گرفته می شوند.

تنوع آثار جشنواره عکاسی فرمت ۲۰۱۷:

این فستیوال در پی طیف وسیعی از آثاری برای نمایش در جشنواره است: آثار مستند با پژوهش های طولانی مدت، آثار مولتی مدیا، آرشیوی، آثار چیدمان سه بعدی، آثار متداخل و دست بردن در آثار هنری موجود، انتشارات، آثار داستانی، تعاملی، نمایشی، مشارکتی، آثار قابل جابجایی، آثار روایی و تمام انواع آثار مفهومی که همگی به شیوه های مختلفی از هنر عکاسی ریشه می گیرند. این جشنواره از شما می خواهد تا به شیوه های مختلف نوآورانه یا هر شیوه دیگری که تصور می کنید با موضوع این جشنواره به چالش بپردازید و به آن واکنش نشان دهید.

مهلت ثبت نام آثار: ۹ سپتامبر ۲۰۱۶

هزینه ثبت نام آثار: هزینه ثبت نام هر اثر ۴۳ دلار آمریکا می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.formatfestival.com مراجعه فرمایید.


شناسه خبر: ۹۵۱۱۰۹۲۷۴۸

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *