نمایشگاه طراحان صنعتی جوان میلان (SaloneSatellite)

 به گزارش سرویس طراحی صنعتی آفام نیوز، نمایشگاه طراحان صنعتی جوان میلان (SaloneSatellite) رویداد تجاری مهمی است که تمام حوزه‌های طراحی، دکوراسیون، طراحی داخلی و طراحی صنعتی را پوشش می‌دهد. این رویداد سالانه، برای طراحی‌های جدید و ایده‌های معماران جوان و دانشجویان رشته طراحی صنعتی است که کمتر از ۳۵ سال سن دارند. نمایشگاه طراحان صنعتی جوان میلان هم‌زمان و هم‌مکان با نمایشگاه‌های مهم طراحی و معماری دیگر برگزار می‌شود و مخاطبانی از متخصصان صنعت و ایجاد ارتباطات مؤثر با سایر غرفه‌داران و سازندگان را تضمین می‌کند. محصولات مورد تأیید در این نمایشگاه نمونه‌های اولیه جدید برای مبلمان، تجهیزات و نورپردازی خانه و اداره هستند. نمایشگاه طراحان صنعتی جوان میلان جایگاهی بی‌نظیر برای خلاقیت بین‌المللی جوانان است؛ چون بسیاری از کارهای ارائه شده به شکل نمونه اولیه در دوره‌های قبلی به خط تولید راه یافته‌اند و بسیاری از طراحان شرکت‌کننده به افرادی مهم در جهان طراحی تبدیل شده‌اند.

محصولات نمایشگاه طراحان صنعتی جوان ایتالیا:

نمونه‌های اولیه برای خانه و اداره: مبلمان، تجهیزات و نورپردازی طراحی و تولید شده توسط افرادی که در این صنعت درگیر هستند، مانند استودیوهای طراحی صنعتی، دانشجویان طراحی صنعتی، طراحان، معماران؛ هیچ تولیدکننده‌ و سازنده‌ای چه صنعتی و چه هنرمند، پذیرفته نخواهد شد.‌

تاریخچه نمایشگاه طراحی صنعتی میلان:

نمایشگاه طراحی صنعتی میلان در سال ۱۹۹۸ با هدف گرد هم آوردن نوآورترین طراحان جوان از سراسر جهان در یک زمان و مکان در کنار مهمترین افراد تجاری و نخبگانی که برای بازدید یا غرفه داشتن در نمایشگاه در میلان جمع می‌شدند، تأسیس شد. این رویداد به سرعت به جایگاه بی‌همتایی برای خلاقیت بین‌المللی جوانان تبدیل شد.

هر سال ۷۰۰ جوان در این نمایشگاه منحصر به فرد به نمایش کارهای خود می‌پردازند و ایده‌هایشان را با یکدیگر تبادل می‌کنند. این نمایشگاه مکانی است که تعدادی از طراحان شرکت‌کننده در آن امروز به افرادی مشهور در سطح جهانی تبدیل شده‌اند. کمیته انتخاب‌کننده شرکت‌کنندگان به همراه مسئولان نمایشگاه، به محل حضور بزرگان جهان طراحی کنونی تبدیل شده است. از سال ۲۰۰۵ این رویداد در طول نمایشگاه جهانی طراحان صنعتی جوان مسکو نیز برگزار می‌شود. در سال ۲۰۰۷، در دهمین سالگرد نمایشگاه طراحی صنعتی میلان، نمایشگاه ‘تبدیل رویا به واقعیت’ توسط  ‘بپ فینسی’ که نه دوره قبلی را مرور کرده و مورد بررسی قرار داده بود، برنامه‌ریزی و سرپرستی شد. در این نمایشگاه حدود ۴۰۰ کالایی که در نمایشگاه طراحی صنعتی به شکل نمونه اولیه ارائه شده بودند، توسط بهترین تولیدکنندگان ایتالیایی و خارجی برای تولید انتخاب شدند.

از سال ۲۰۱۰، نمایشگاه طراحی صنعتی میلان ‘جایزه طراحی صنعتی’ را پایه‌گذاری کرده است که گامی رو به جلو برای حمایت از خلاقیت‌های جوانان به شمار می‌آید: طراحان، علاوه بر نمونه‌های اولیه‌شان، به ارائه یک یا چند پروژه مرتبط با دسته‌بندی محصولات نمایشگاه‌های دوسالانه‌ای که به طور همزمان با نمایشگاه مبلمان میلان برگزار می‌شوند، دعوت می‌شوند.

ساعات کاری نمایشگاه SaloneSatellite:

۹:۳۰ الی ۶:۳۰

آمار نمایشگاه طراحان صنعتی جوان ۲۰۱۴:

غرفه‌داران: ۱۲۱ غرفه، برای نمایش آثار ۷۰۰ طراح (شامل ۵۸۰ طراح خارجی) به همراه ۱۶ مدرسه / دانشگاه طراحی

مساحت نمایشگاه: ۲,۴۹۴ مترمربع

بازدیدکنندگان: ۵۱,۵۳۳

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.salonemilano.it مراجعه فرمایید.


شناسه خبر: ۹۵۱۱۰۹۲۷۴۹

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *