نمایشگاه بین المللی هنرهای تزئینی فلورانس

به گزارش سرویس هنرهای تزئینی آفام نیوز، نمایشگاه بین المللی هنرهای تزئینی فلورانس رویدادی است که میزبانی مهمترین صنعتگران زبردست و ماهر تاریخ را در فضایی خاص و ممتاز به عهده دارد و در آن سنت و نوآوری در هم می آمیزند تا محصولات دست ساز فوق العاده ارزشمندی را ایجاد و به نمایش بگذارند. هر سال در این نمایشگاه می توانید از بازدید آثاری از کارگاه های باستانی فلورانس و همینطور هنرهای مهجوری لذت ببرید که از طریق سفرهای این نمایشگاه در مسیری هماهنگ در میان مناطق مختلف کشور ایتالیا و کشورهای کل جهان، دوباره کشف می شوند. این نمایشگاه مکانی به شمار می آید که در آن فرهنگ، هنر، سنت های هنرهای تزئینی و نوآوری های جدید در کنار هم قرار می گیرند و به رویدادی انحصاری تبدیل می شود. آثار هنری منحصر به فرد که با دستان ورزیده و مجرب صنعتگران و هنرمندان طراحی شده اند به مردمی اختصاص دارد که می خواهند شاخص باشند. آثار به نمایش گذاشته شده در این نمایشگاه از سبک های کلاسیک، مدرن، قومی، معاصر هستند- هر سبکی در این نمایشگاه جایگاه خاص خود را دارد.

چرا باید در نمایشگاه بین المللی هنرهای تزئینی فلورانس ۲۰۱۷ غرفه داشته باشید؟

فرصتی برای درخشیدن، عرصه ایده آلی که صنعتگران مجرب و استعدادهای جوان با مخاطبین آثار خود ملاقات می کنند. این نمایشگاه غرفه دارانی از سراسر جهان را جلب می نماید و رویکرد بی واسطه ای را به مصرف کنندگان ارائه می نماید تا هنرهای تزئینی با کیفیت بالای خود از بخش های تولیدی مختلف را ترویج نمایند- از پوشاک تا لوازم جانبی، تا اثاثیه و مبلمان و لوازم جانبی آنها، زیورآلات، نقره جات، وسایل کلکسیونی و هدایا، و همینطور نوشیدنی و غذا.

شرکت در نمایشگاه بین المللی هنرهای تزئینی فلورانس:

شرکت در نمایشگاه بین المللی هنرهای تزئینی فلورانس به معنای در ارتباط بودن با بیش از ۱۴۰۰۰۰ مشتری، و ملاقات با غرفه دارانی از بخش و در عرصه هنرهای تزئینی می باشد که از سراسر جهان به این نمایشگاه می آیند تا با ایده های جدید آشنا شوند و از فرصت های جدید تجاری عرصه فعالیت خود بهره مند شوند. به عبارتی این نمایشگاه یعنی تبادل اقتصادی،فرهنگی و اجتماعی. شرکت در این نمایشگاه به مدت ۱۰ روز متوالی از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰:۳۰ شب (ساعت پایانی شب آخر، ساعت ۸:۰۰ شب می باشد) برای عموم آزاد است. این نمایشگاه مملو از رویدادها و نمایش های جنبی است که بازدیدکنندگانی از تمام رده های سنی و از سراسر جهان را به خود جلب می نماید. این نمایشگاه فرصتی فوق العاده برای گسترش افق های حرفه شما محسوب می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.mostraartigianato.it/en مراجعه فرمایید.


شناسه خبر: ۹۵۱۱۰۹۲۷۵۰

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *