نمایشگاه طراحی و مبلمان کپنهاگ (Northmodern)

به گزارش سرویس طراحی صنعتی آفام نیوز، مایشگاه طراحی و مبلمان کپنهاگ (Northmodern) نمایشگاه تجاری طراحی و مبلمان جدید و نوآورانه شبه جزیره اسکاندیناوی به شمار می آید. این نمایشگاه تحت تاثیر و الهام گرفته از جنبش طراحی مدرن مبلمان دانمارک و جایگاه و موقعیت منحصر به فرد شهر کپنهاک به عنوان مقصد برتر فرهنگی، مهیج ترین و جذابترین استعدادهای بین المللی را به نمایش می گذارد که در حال حاضر در کنار بهترین بخش طراحی شبه جزیره اسکاندیناوی مشغول به فعالیت هستند. این نمایشگاه با پیوند برقرار نمودن میان فرهنگ و برندهای طراحی، خریداران، مطبوعات، خرده فروشی و تکنولوژی، فرصت های جدید و جالبی را فراهم می نماید که به برگزاری نمایشگاهی فراتر از مرزهای نمایشگاه های تجاری سنتی که هر فصل در کنار این نمایشگاه نوآورانه برگزار می شوند، مبادرت می نماید. این نمایشگاه که به دو بخش اصلی – مبلمان، فضاهای داخلی تقسیم می شود، نمایشگاهی تجاری به شمار می آید که تلفیقی زیبا از برندهای برجسته، طراحان آینده، استعدادها، گالری ها، نمایشگاه ها، پروژه های ویژه و فضاهای نوآورانه جدیدی در عرصه های مبلمان، طراحی، هنر و معماری را به نمایش می گذارد.

مکان ملاقات:

این رویداد به عنوان جشن زندگی همه جانبه، پایدار و معاصر، منتخب دقیق و منحصر به فردی از آثار طراحی، متخصصین این عرصه و ایده های مرتبط با صنایع مربوطه را گرد هم می آورد. این عرصه های متنوع در کنار یکدیگر و با هم همزیستی می کنند و یکدیگر را برای تجربه کردن نوعی نمایشگاه تجاری که برای صاحبان مشاغل، متخصصین، و مشتاقان طراحی از سراسر جهان برگزار می شود، کمک می کنند.

چرا باید در نمایشگاه طراحی و مبلمان کپنهاگ ۲۰۱۷ شرکت کنید؟

نمایشگاه طراحی و مبلمان کپنهاگ در ژانویه سال ۲۰۱۵ راه اندازی شد و کاملاً واضح است که طی سال نخست برگزاری، ایده و موضوع آن از سوی این صنعت با استقبال مواجه شد. این نمایشگاه، چیزی بیش از یک جایگاه تجاری به شمار می آید. این رویداد در اصل یک گردهمایی برای به اشتراک گذاشتن دانش، برقراری شبکه ارتباطی، نوآوری و طراحی اجتماعی محسوب می شود. بیش از ۳۰۰ شرکت، استودیو و برند طراحی در دوره برگزاری امسال این نمایشگاه حضوری پر رنگ دارند و همین امر، این نمایشگاه را به جایگاه نوظهور شماره یک منطقه برای مذاکرات نوآورانه در این عرصه تبدیل می کند.

پروژه های ویژه نمایشگاه طراحی و مبلمان کپنهاگ ۲۰۱۷:

نمایشگاه طراحی و مبلمان کپنهاگ با هدف ایجاد تجربه الهام بخش و تاثیرگذار برگزاری نمایشگاهی تجاری، در جهت اجرای “پروژه های ویژه” با همکاری غرفه داران و طراحان شرکت کننده تلاش می کند و محصولات، بخش ها و آثار هنری سه بعدی جذاب و نوآورانه را با نقاشی و طراحی پرسپکتیو که بسیار شاخص است، به نمایش می گذارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.northmodern.com مراجعه فرمایید.


شناسه خبر: ۹۵۱۱۱۱۲۷۵۱

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *