فستیوال هنر برایتون

به گزارش سرویس طراحی گرافیک آفام نیوز،  فستیوال هنر برایتون جشن سالانه موسیقی، تئاتر، رقص، سیرک، هنر، فیلم، ادبیات، مناظره، رویدادهای خانوادگی و رویدادهای در فضای باز به شمار می آید که در ماه مه هر سال به مدت سه هفته در مکان های متعدد برگزاری آشنا و غیر متداول شهر برایتون اند هوو در انگلستان برگزار می شود. فستیوال هنر برایتون که در سال ۱۹۶۷ تاسیس شد، طی نیم قرن گذشته به یکی از پایدارترین نمادهای نوآوری و جشن شهر برایتون تبدیل شد و به دلیل روحیه پیشرو و سابقه تجربی اش به شهرت رسید. این فستیوال در حال حاضر، یکی از رویدادهای هنری برجسته اروپا به شمار می آید که به دلیل ارائه برنامه ای جسورانه و بلند پروازانه شناخته شده است و قصد دارد متمایزترین محیط فرهنگی شهر را ایجاد، و برخی از خلاق ترین هنرمندان و شرکت ها (و مخاطبین ماجراجو) را از انگلستان و سراسر جهان برای شرکت در این رویداد جلب نماید.

چرا باید در فستیوال هنر برایتون ۲۰۱۷ شرکت کنید؟

فستیوال هنر برایتون در میان رویدادهای هنری که با جهان واقعی ارتباط برقرار می سازند، رویدادی جلودار و پیشرو به شمار می آید.

از بزرگترین رویدادهای هنری انگلستان تا کمدی، غذا، موسیقی، فیلم و رویدادهای عمومی هنری، معمولاً جایی را در این شهر پیدا خواهید کرد که تحت نفوذ کامل این فستیوال باشد.

این فستیوال، طیف وسیعی از آثار هنری هنرمندان و شرکت های محلی، ملی و بین المللی از جمله آثار هنری که ارائه آنها مبتنی بر محلی خاص می باشد، آثار هنری انحصاری، و آثاری را که برای اولین بار در انگلستان و جهان به نمایش گذاشته می شوند، معرفی می نماید.

برنامه های جشنواره هنر برایتون ۲۰۱۷:

هنر و فیلم

کتاب و جلسات مناظره و مباحثه

ادبیات

سیرک

موسیقی کلاسیک

 موسیقی معاصر

رقص

تئاتر

کمدی

خانوادگی

روباز

زمان ناهار

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.brightonfestival.org مراجعه فرمایید.


شناسه خبر: ۹۵۱۱۱۱۲۷۵۲

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *