جایزه تصویرسازی لندن (AOI Prize)

به گزارش سرویس طراحی گرافیک آفام نیوز، جایزه تصویرسازی لندن (AOI Prize) جامع ترین و مهمترین جوایز تصویرسازی در انگلستان را اعطا می نماید. این رویداد امسال پس از نخستین همکاری موفقیت آمیز و باورنکردنی خود، مقدم همکار بین المللی خود، سایت دایرکتوری ایلاستریشن (تصویرسازی) را به گرمی گرامی می دارد تا از موفقیت اولیه جایزه بین المللی تصویرسازی استفاده کند و از تاثیرگذارترین و الهام بخش ترین تصویرسازی های جهان تقدیر به عمل آورد. تمام تصویرسازان سراسر جهان می توانند در مسابقه این رویداد شرکت کنند. جلب آثار هنری برای به نمایش گذاشتن در نمایشگاهی در موزه حمل و نقل لندن که متنوع، تاثیرگذار و الهام بخش است، و تجلیل و تحت تاثیر قرار گرفتن صداهایی که در محیط های پر هیاهو و ساکت شهرهای پر جنب و جوش، متنوع، و چند لایه انگلستان شنیده می شود، هدف اصلی این رویداد به شمار می آید. این نمایشگاه ۱۰۰ اثر هنری تصویرسازی برگزیده را به نمایش خواهد گذاشت.

 

شرایط شرکت در جایزه تصویرسازی لندن ۲۰۱۷:

شرکت در بخش مسابقه این رویداد برای تمام تصویرسازان و دانشجویان رشته تصویرسازی سراسر جهان آزاد است، فارغ از اینکه آیا آنها عضو انجمن تصویرسازان هستند یا نه.

جوایز رویداد جایزه تصویرسازی لندن ۲۰۱۷:

جایزه اول: ۲۰۰۰ پوند انگلستان (تقریباً ۲۹۳۰ دلار آمریکا) و نمایش تصویر در پوستر موزه حمل و نقل لندن

جایزه دوم: ۱۰۰۰ پوند انگلستان (تقریباً ۱۴۶۰ دلار آمریکا)

جایزه سوم: ۷۵۰ پوند انگلستان (تقریباً ۱۰۹۰ دلار آمریکا)

مهلت ثبت نام آثار:

۲۶ جولای ۲۰۱۷

هزینه ثبت نام آثار:

ثبت نام آثار تصویرسازی در این رویداد رایگان است.

مراسم اعطای جوایز و نمایشگاه جایزه تصویرسازی لندن (AOI Prize):

بعلاوه، ۱۰۰ شرکت کننده برتر این رویداد که توسط هیات داوران انتخاب می شوند در نمایشگاهی در موزه حمل و نقل لندن که از ماه مه تا سپتامبر۲۰۱۷ برگزار می شود، به نمایش گذاشته می شوند. اسامی برندگان در مراسم خصوصی اعطای جوایز که اوایل ماه مه ۲۰۱۷ برگزار خواهد شد، اعلام می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.theaoi.com مراجعه فرمایید.


شناسه خبر: ۹۵۱۱۱۱۲۷۵۳

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *