نمایشگاه فتو ایندیپندنت

به گزارش سرویس طراحی صنعتی آفام نیوز، نمایشگاه فتو ایندیپندنت نمایشگاه بین المللی هنر عکاسی معاصر به شمار می آید. ایجاد جایگاهی معتبر برای هنرمندان مستعد، مستقل، و کمتر مورد توجه قرار گرفته عرصه عکاسی که از فرصت شرکت در نمایشگاه های هنری مبتنی بر حضور و حمایت گالری ها برای ارائه آثار آنها به مخاطبین جهانی برخوردار نمی باشند، هدف این نمایشگاه به شمار می آید. این نمایشگاه سالیانه به منظور تبادل مستقیم ایده و نظر، و برقراری ارتباط بین عکاسان، مجموعه داران و متخصصین عرصه هنر امکان یک گردهمایی را فراهم می نماید. این نمایشگاه، فرصت منحصر به فردی را در اختیار غرفه داران مستعد قرار می دهد تا آثار خود را در معرض تماشای تصمیم گیرندگان جهانی- موزه داران، گالری ها، مجموعه داران، سردبیران و ناشران که به دنبال کشف و شناسایی، نشر آثار و سفارش به بهترین استعدادهای در حال حاضر عرصه عکاسی هستند، قرار دهند. این رویداد از طریق برگزاری نمایشگاه ها و برنامه های تخصصی، فرصت گردهمایی منحصر به فردی را برای تبادل نظر میان عکاسان و متخصصین عرصه هنر فراهم می نماید. این نمایشگاه از شما دعوت می نماید تا در این رویداد شرکت نمایید و از مجموعه واقعی چشم انداز متنوع عکاسی عصر حاضر اثر تاثیرگذارترین هنرمندان مستعد جهان بازدید نمایید.

کمیته انتخاب نمایشگاه فتو ایندیپندنت ۲۰۱۷:

کمیته انتخاب این نمایشگاه متشکل از موزه داران و گالری های برجسته عکس می باشد. این کمیته وظیفه انتخاب برترین عکاسان جهان را برای به نمایش گذاشتن آثارشان در این نمایشگاه به عهده دارد و تضمین می نماید که تنها مستعدانه ترین آثار در زمینه های متنوع عکاسی در این نمایشگاه به نمایش گذاشته می شوند.

درباره شرکت فابریک مدیا:

نمایشگاه فتو ایندیپندنت، خواهر خوانده نمایشگاه فابریک (فابریک اکسپو)؛ جایگاهی برای هنرمندان، طراحان و گروه های همکاری مشترک مستعد و مستقل به شمار می آید که از فرصت شرکت در نمایشگاه های هنری مبتنی بر حضور و حمایت گالری ها برخوردار نبوده اند تا آثار خود را در معرض تماشای مخاطبین جهانی قرار دهند.

هر دو این نمایشگاه ها توسط شرکت فابریک مدیا؛ آژانس بازاریابی و خلاق چند وجهی که مقر آن در لس آنجلس می باشد و از هنرمندان و آثار آنها حمایت می کند، برگزار می شوند. شرکت فابریک مدیا با همکاری با شبکه ای از ناشران، خریداران، موزه داران، و متخصصین عرصه هنر علاقمند، مشتاق و مستعد، فرصت های حرفه ای را در اختیار هنرمندان قرار می دهد تا آثار هنری خود را به نمایش بگذارند، منتشر کنند و آنها را از طریق جایگاه های مختلف از جمله مجله فابریک، ArtCapitol.com، نمایشگاه فابریک (فابریک اکسپو)، و نمایشگاه هنر ایندیپندنت ارائه نمایند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت رسمی رویداد به آدرس www.photoindependent.com مراجعه فرمایید.


شناسه خبر: ۹۵۱۱۱۲۲۷۵۴

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *