game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
بلیزارد کم از دیزنی و پیکسار ندارد؛ تیزر جدید Overwatch را ببینید

بلیزارد کم از دیزنی و پیکسار ندارد؛ تیزر جدید Overwatch را ببینید

27 اردیبهشت 1397 | 1:28
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
بلیزارد کم از دیزنی و پیکسار ندارد؛ تیزر جدید Overwatch را ببینید

استودیوی بازی‌سازی بلیزارد، تیزر جدیدی از بازی Overwatch منتشر کرده است. این تیزر قرار است در برخی از سینماهای امریکای شمالی و قبل از فیلم‌ها به نمایش در بیاید. بازی Overwatch، ورود استودیوی بازی‌سازی بلیزارد را به سبک اکشن اول‌شخص رقم می‌زند. با این حال، همانطور که از این شرکت انتظار می‌رود، این اکشن اول‌شخص کیفیت‌های ساخت بالای بازی‌های بلیزارد را به دوش می‌کشد. یعنی از طراحی زیبای شخصیت‌ها گرفته تا موسیقی شگفت‌انگیز، می‌توانید عناصر بازی‌های بلیزارد را در Overwatch هم پیدا کنید.

بازی Overwatch در سبک چند نفره‌ی آنلاین ساخته می‌شود و بازی‌کننده‌ها در آن کنترل قهرمان‌های مختلفی را بر عهده می‌گیرند. بازی ۲۱ شخصیت مختلف دارد که هر کدام قدرت‌ها و ویژگی‌های خاص خود را دارند. در حالی که انتظار می‌رفت بلیزارد بازی را رایگان عرضه و اقدام به فروش جداگانه‌ی شخصیت‌ها کند، این استودیوی بازی‌سازی در رویداد بلیزکان ۲۰۱۵ گفت که Overwatch به همراه تمام ۲۱ شخصیت و به‌صورت یک بازی کامل عرضه می‌شود. بلیزارد حتی گفته است که شخصیت‌ها و نقشه‌هایی که بعدا به بازی اضافه شوند همگی رایگان خواهند بود.

قرار است برای هر کدام از شخصیت‌های بازی، یک انیمیشن کوتاه ساخته شود. با توجه به سابقه‌ی بالای بلیزارد در ساخت انیمیشن‌های درست و حسابی، انتظار زیادی از این انیمیشن‌های کوتاه داریم.

می‌توانید در ادامه، تیزر Overwatch را که در سینماها پخش خواهد شد ببینید. این تیزر کوتاه یک انیمیشن کامپیوتری است و شخصیت‌های بازی را به تصویر می‌کشد. بازی Overwatch قرار است بهار سال آینده روی سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن۴ و رایانه‌های شخصی عرضه شود.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396