game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
تصاویر جدید Red Dead Redemption 2 از کیفیت بالای بازی می‌گویند

تصاویر جدید Red Dead Redemption 2 از کیفیت بالای بازی می‌گویند

14 مهر 1399 | 10:21
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه
تصاویر جدید Red Dead Redemption 2 از کیفیت بالای بازی می‌گویند

چند روز پیش شاهد نمایش سومین تریلر یکی از مورد انتظارترین بازی‌های سال جاری بودیم. شرکت بازی‌سازی «راک‌استار گیمز» (Rockstar Games) با تریلر جدید بازی Red Dead Redemption 2 باز هم انتظار را تا عرضه‌ی این بازی برای‌مان سخت کرد.

راک‌استار هم‌چنین بازی را به تعدادی از رسانه‌های مختلف، چه داخل و چه بیرون صنعت بازی، نشان داده است؛ طوری که توانستیم کمی درباره‌ی روند بازی Red Dead Redemption 2 هم اطلاعات کسب کنیم. این اطلاعات جدید از روند بازی و نظر رسانه‌های مختلفی که آن را دیده‌اند را در پست دیگری آماده کرده‌ایم. در کنار پیش‌نمایش‌های بازی، تصاویری هم از Red Dead Redemption 2 منتشر شده‌اند.

تصاویر جدید جدیدترین ساخته‌ی راک‌استار گیمز، محیط زیبای بازی، شخصیت‌های جدید و قدیمی مجموعه مثل «داچ» و «جان مارستن» و هم‌چنین فعالیت‌های فرعی بازی را نشان‌مان می‌دهند.

می‌توانید همین حالا سراغ Red Dead Redemption بروید و از گرافیک بازی شگفت‌زده شوید و به نظر می‌رسد که این اتفاق قرار است برای دنباله‌ی این بازی هم رخ دهد. در تریلرهای گذشته‌ی بازی، انیمیشن‌های بسیار خوب کاراکترها را دیده بودیم و و تصاویر جدید منتشر شده‌اند، این اجازه را به ما می‌دهند تا با دقت بیشتری به نورپردازی، کیفیت بافت‌ها و طراحی محیط نگاه کنیم.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396