Science

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
شیائومی ممکن است یک پرچم‌دار با اندروید خالص عرضه کند

شیائومی ممکن است یک پرچم‌دار با اندروید خالص عرضه کند

24 فروردین 1397 | 12:34
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه
شیائومی ممکن است یک پرچم‌دار با اندروید خالص عرضه کند

می‌دانیم که شیائومی می‌خواهد تا دو سه روز دیگر از یک پرچم‌دار جدید رونمایی کند که طبق گفته‌ی این شرکت، دوربین دوتایی با کیفیتی دارد. تیزر اول این شرکت برای گوشی جدیدش، فقط از دوربین دوتایی آن گفته بود. در ابتدا تصور کردیم که شیائومی می‌خواهد گوشی Mi 5X را که دوربین دوتایی Mi 6 را دارد، عرضه‌ی جهانی کند. با این حال، تیزر جدیدی منتشر شده است که با نگاه به آن می‌توانیم پیش‌بینی تازه‌ای داشته باشیم.

همانطور که می‌توانید در این ویدیو ببینید ببینید، ظاهرا قرار است با «سری جدیدی از شیائومی» روبرو شویم. بخش جالب‌تر این ویدیو، استفاده از رنگ‌های اصلی لوگوی گوگل و هم‌چنین استایل اندروید خالص در آن است.

شیائومی و گوگل پیش از این با هم همکاری کرده‌اند. این دو شرکت با همکاری یکدیگر همین حالا هم مشغول ساخت گوشی بعدی Android One هستند؛‌ یعنی همان سری گوشی‌های ارزان‌قیمت اندرویدی که نسخه‌ی خالص سیستم عامل گوگل را در خود دارند. شایعات به این موضوع اشاره کرده‌اند که ممکن است این گوشی جدید شیائومی مدلی ارتقا یافته از Mi 5X باشد که صفحه نمایش بدون قاب دارد و به جای نرم‌افزار MIUI خود شیائومی از اندروید خالص استفاده می‌کند.

گوشی‌های سری Android One مشخصات بسیار ضعیفی دارند و برای کشورهای در حال توسعه ساخته می‌شوند. در نتیجه دوست داریم بدانیم شیائومی چه محصول جدیدی در حال ساخت دارد. می‌توانیم روز پنجم سپتامبر، یعنی سه روز دیگر، منتظر معرفی گوشی جدید شیائومی باشیم.

مطالب مرتبط