events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه عکس اتریش

نمایشگاه عکس اتریش

10 مرداد 1397 | 5:11
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه عکس اتریش

به گزارش سرویس عکاسی آفام نیوز، نمایشگاه عکس اتریش (Photo+Adventure) از ۰۳ الی ۰۴ آذر ۱۳۹۷ در شهر وین کشور اتریش برگزار می گردد. نمایشگاه عکس اتریش (Photo+Adventure) رویداد و نمایشگاهی با ترکیب کامل سه موضوع مهیج: عکاسی، سفر و فضاهای روباز به شمار می آید. این نمایشگاه به عنوان بزرگترین نمایشگاه عکس کشور اتریش و تنها نمایشگاه تخصصی در زمینه تجربه های سفر انفرادی، فضاهای روباز و طبیعت مشهور است. شرکت حدود ٢٥٠ غرفه دار و صاحب برند، ارائه مشاوره سطح بالا توسط متخصصین این عرصه، و برگزاری طیف وسیعی از فعالیت های غرفه داران، این نمایشگاه را به یک تجربه تفریحی و سرگرم کننده واقعی تبدیل نموده است. حدود ١٥٠ رویداد جنبی از جمله نمایش اسلایدهای تاثیرگذار مولتی مدیا ماجراجویی، برنامه های سفر فعالان عرصه گردشگری، سمینار، کارگاه های آموزشی، عرضه محصولات و نرم افزار، برنامه های زنده عکاسی، فعالیت های جذاب متعدد سرپایی، و نمایشگاه بزرگ عکس، فضای منحصر به فردی را برای این رویداد ایجاد نموده، و ویژگی خاصی به آن بخشیده است.

عکاسی شگفت انگیز و فریبنده- نمایشگاه عکس اتریش، موضوع عکاسی را در تمام جنبه های برنامه خود لحاظ می نماید. نمایندگان تمام برندهای مشهور، جدیدترین فناوری ها و پیشرفت های خود را به نمایش می گذارند. این نمایشگاه نیز طیف وسیعی از محصولات در زمینه تجهیزات و لوازم جانبی را در معرض نمایش قرار می دهد. این نمایشگاه علاوه بر حضور غرفه دارانی که محصولات خود را در آن عرضه می نمایند، برنامه اجتماعی متنوعی را با حضور سخنرانان سطح بالای ملی و بین المللی ارائه می نماید. عکاسانی از تمام سطوح در این نمایشگاه از فرصت ایده آل تبادل ایده، امتحان کردن جدیدترین تکنولوژی ها، جمع آوری اطلاعات، فراگیری از عکاسان حرفه ای و برقراری ارتباط با آنها بهره مند می شوند.

ماجرا (سفر و فضاهای روباز)

راه رسیدن به تصویر عالی- موضوعات سفر و فضاهای روباز در کنار یکدیگر بخش ماجرای نمایشگاه عکس اتریش را شکل می دهند. خصوصاً افرادی که در پی تجربه کردن ماجراهای واقعی هستند، در این جشنواره از طیف وسیعی از پیشنهادات مرتبط با سفرهای ماجراجویانه انفرادی و استثنایی، و فعالیت های در زمینه طبیعت برخوردار می شوند. انجمن های فعال در زمینه طبیعت و عاملان گردشگری توجه ویژه ای به فعالیت های در فضاهای روباز و تجربه های در طبیعت در نواحی و مقاصد گردشگری ملی و بین المللی دارند. عاملان و نواحی ویژه گردشگری، پیشنهاد تجربه های فرهنگی منحصر به فرد خود را جدای از جریان گردشگری رایج ارائه می نمایند. نمایش اسلایدهای هیجان انگیز مولتی مدیا و پیشنهادات خاص عاملین گردشگری باعث برنامه ریزی ماجرای بعدی در راه رسیدن به تصویر عالی برنامه ریزی می شوند.

نمایشگاه عکس اتریش (Photo+Adventure) یک رویداد در ٣ مکان برگزاری:

وین- لینتس- دویسبورگ 

نمایشگاه عکس اتریش در سه شهر برگزار می شود: این نمایشگاه به طور مطلوب با دو مکان برگزاری در شهرهای وین و لینتس به بازار مشتری کشور اتریش دسترسی پیدا می کند. این نمایشگاه از سال ٢٠١٤ در کشور آلمان نیز برگزار می شود.

آمار غرفه داران نمایشگاه عکس اتریش (Photo+Adventure) ٢٠١٨:

وین: ٢٥٠ غرفه دار، غرفه اشتراکی و برندهای ارائه شده، ٣٥% بین المللی

لینتس: ١٨٠ غرفه دار، غرفه اشتراکی و برندهای ارائه شده، ٣٠% بین المللی

مطالب مرتبط