events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه عکس لندن (فتو لندن)

نمایشگاه عکس لندن (فتو لندن)

10 تیر 1397 | 5:05
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه عکس لندن (فتو لندن)

به گزارش سرویس عکاسی آفام نیوز، نمایشگاه عکس لندن (فتو لندن) از ۲۶ الی ۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۸ در شهر لندن کشور انگلستان برگزار می گردد. نمایشگاه عکس لندن (فتو لندن) رویداد برجسته ای در گاهشمار هنری کشور انگلستان به شمار می آید. این نمایشگاه برای نمایشگاه ها و رویدادهای سراسر شهر، نقطه مرکزی به شمار می آید. نمایشگاه عکس لندن تاسیس شد تا برای این شهر، فرصت برگزاری رویدادی بین المللی در زمینه هنر عکاسی را ایجاد نماید که از موقعیت این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی جهان بهره مند شود. نمایشگاه عکس لندن که در سال ٢٠١٥ تاسیس شد، جایگاه خود را به عنوان نمایشگاه هنر عکاسی در سطح جهانی و کاتالیزوری برای جامعه پویای عکاسی لندن تثبیت نمود. این نمایشگاه از موزه های مهم پایتخت تا خانه های حراج، گالری های بزرگ و کوچک، تا جوامع نوآورانه و رو به رشد منطقه شرق و جنوب لندن، استعدادهای خلاقه برجسته شهر را تحت کنترل خود در می آورد و عکاسان، موزه داران، غرفه داران، فروشندگان آثار هنری برجسته جهان و عموم مردم را گرد هم می آورد تا از هنر عکاسی، رسانه عصر ما تجلیل شود.

منتخبی از ٨٤ گالری برجسته جهان در نمایشگاه عکس لندن ٢٠١٨ شرکت خواهند نمود که حراج آثار عکاسی تمام دوره ها و ژانرها را در محیط تماشایی خانه سامرست، فضای مرکزی آموزشی نمایشگاه عکس لندن، در یک دوره ٤ روزه از ٢١-١٨ ماه مه ٢٠١٨ برگزار می کنند.

درباره مکان برگزاری نمایشگاه فتو لندن ٢٠١٨:

نمایشگاه عکاسی لندن در میان معماری نئوکلاسیک تماشایی خانه سامرست، در کناره های رودخانه تایمز برگزار می شود. این عمارت سال ها مکان معتبری برای هنرهای بصری، رویال آکادمی هنر در قرن نوزدهم و بعدها موسسه هنری Courtauld در اوایل قرن بیستم بوده است. ادعا می شود در سال ١٨٣٩ در این مکان بوده که سر جان هرشل برای اولین بار از واژه “عکاسی” استفاده نمود، و با این کار، این مکان را به جایگاه مناسبی برای برگزاری نمایشگاه عکس لندن تبدیل کرد.

مطالب مرتبط