events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه هنر لندن 2018

نمایشگاه هنر لندن 2018

17 مهر 1396 | 11:00
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه هنر لندن 2018

به گزارش سرویس هنرهای تزئینی آفام نیوز، بیست و نهمین دوره نمایشگاه هنر لندن از 22-18 ژانویه 2018 برگزار می شود.

بخش پروژه های هنری چیست؟

بخش پروژه های هنری که نمایشگاهی برگزیده از تازه ترین آثار هنرهای معاصر سراسر جهان است، شامل آثار هنری و چیدمان سه بعدی در مقیاس بزرگ، نمایشگاه های انفرادی و نمایشگاه های گروهی می باشد. بخش پروژه های هنری در کنار نمایشگاه اصلی در گالری طبقه اول قرار دارد. این بخش نمایشگاه، موقعیت خود را به عنوان جایگاه مهم بین المللی برای گالری های جدید تثبیت نموده است؛ جایگاهی که این گالری ها، آثار هنرهای معاصر مهیج خود را به نمایش بگذارند و به فعالیت در جهت جلب تحسین گسترده برای آثار خود ادامه دهند.

بخش عکس 50:

این بخش، نمایشگاه عکاسی معاصر برگزیده میهمانان این رویداد است که 50 اثر را به نمایش می گذارد. این بخش در گالری طبقه دوم نمایشگاه هنر لندن قرار دارد و برخی از جذابترین و متمایزترین فعالیت های عکاسی فعلی را به نمایش می گذارد.

روز تمرکز بر عکاسی در نمایشگاه هنر لندن 2018:

نمایشگاه هنر لندن در میان نمایشگاه اصلی، پروژه های هنری و عکس 50، شهرت فراوانی برای عکاسی ایجاد نموده است. روز تمرکز بر عکاسی در روز 18 ژانویه 2018 در نمایشگاه هنر لندن همراه با جلسات بحث و گفتگو و تورهایی برای تجربه عکاسی معاصر برگزار می شود.

 رویدادهای ویژه میهمانان مهم در نمایشگاه هنر لندن 2018:

تاریخ جلسه نقد و بررسی نمایشگاه هنر لندن را که روز سه شنبه 17 ژانویه 2018 برگزار می شود، به یاد بسپارید. میهمانان ویژه نمایشگاه هنر لندن در طول هفته برگزاری این نمایشگاه به تورهای صمیمی و مناسب، ضیافت های اختصاصی و افتتاحیه های خارج از ساعت برگزاری نمایشگاه در برخی از معتبرترین موسسات لندن از جمله آکادمی سلطنتی هنر، گالری های تیت و سرپنتین دسترسی خواهند داشت.

مطالب مرتبط