events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه پوشاک، پیور لندن

نمایشگاه پوشاک، پیور لندن

30 مرداد 1397 | 5:15
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه پوشاک، پیور لندن

به گزارش سرویس طراحی مد آفام نیوز، نمایشگاه پوشاک، منسوجات و لوازم آرایشی بهداشتی پیور لندن (Pure London) از ۲۱ الی ۲۳ بهمن ۱۳۹۷ در شهر لندن کشور انگلستان برگزار می گردد. نمایشگاه پوشاک، منسوجات و لوازم آرایشی بهداشتی پیور لندن (Pure London) پویا ترین فضای تجاری مد و کفش در انگلستان است که در آن بیش از ٨٠٠ برند، طراحان نو ظهور و پیشرو های این بازار حضور خواهند داشت. خود را برای یک سفر الهام بخش همراه با طراحان صحنه مد، روند ها و بینش های خرده فروشی آماده کنید. این نمایشگاه یک رویداد مد منحصر به فرد برای زنان از سرتاسر انگلستان می باشد. نمایشگاه Pure London، الهام گرفته از نمایشگاه تجاری مد لندن، روابط خرید را برای شما تامین می کند و شما را قادر به دستیابی به رشد کسب و کار پایدار در ٣٦٥ روز سال، می کند. نمایشگاه Pure London رویداد پیشرو مد در انگلستان می باشد. تمرکز روی برند های جوان، طراحان صحنه مد و ارایه های روند ها، پیشنهاد به شرکت در این نمایشگاه را تکمیل کی کند. این نمایشگاه محصولاتی از قبیل پوشاک و لباس، محصولات آرایشی و زیبایی، هدایا و صنایع دستی، نساجی، صنایع پارچه و دوخت را نیز ارایه می دهد. فستیوال پر انرژی مد در این رویداد نه تنها احتیاجات تجارت شما را فراهم می کند بلکه یک مکان الهام بخش، پر شور و سرگرم کننده برای ملاقات با همکاران می باشد. نمایشگاه Pure London یک نمایشگاه متنوع می باشد؛ برند ها از سر تا سر جهان انتخاب شده اند که بیش از ٦٠ درصد آنها با برند های بریتانیایی هم رده می باشند.

چرا باید در نمایشگاه Pure London شرکت کنیم؟

نمایشگاه Pure London یک نمایشگاه تجاری ثبت سفارش می باشد که بیش از ٨٢ درصد بازدید کنندگان آن یا مستقیما مسئولند یا در تصمیمات خرید تاثیر گذارند. ٥٢ درصد بازدید کنندگان حاضرند که بیش از یک چهارم بودجه سالانه خود را برای برندهایی که در Pure London می بینند، خرج کنند. به عنوان بزرگترین مجموعه لباس های زنانه، لوازم و کفش، برند بوتیک شما به طور تضمینی از میان بوتیک های مستقل، مغازه ها و تجارت های متنوع و تجارت های آنلاین، شناخته و مورد توجه قرار می گیرد. این کمپین اشتغال و تجارت چند منظوره ی برتر، بستر جدیدی برای دیده شدن از طریق رسانه اجتماعی و دیجیتالی ارایه خواهد داد، که مخاطبان مشتاق و سرمایه دار قبل و بعد از نمایشگاه را به خود جذب می کند.

ملاقات با خریداران قدرتمند مد

نمایشگاه Pure London رویداد پیشرو مد در انگلستان می باشد. خریداران سطح بالای مد از فروشگاه های مستقل و فروشگاه ها، چند بخش و خرده فروشان الکترونیک، نه تنها برای یافتن برند ها، بلکه برای سفارش دادن در هر فصل، شرکت می کنند. این اینفوگرافیک ها با استفاده از داده های جمع شده توسط فرم پیش ثبت نام بازدید کنندگان تولید شده است که توسط n٢٠٠ و تحقیقات مستقل قبلی از Pure میزبانی می شود.

بخش های مختلف Pure London:

  • Pure Premium: بخش طراحان مشتاق، مارک های متمایز و مجموعه های پخشی
  • Pure Allure: مد روزمره شیک و لباس مناسبتی.
  • Pure Spirit: سبک های قدیمی و پوشش خیابانی.
  • Pure Aspire: مجموعه های زنانه مدرن، ادغام شده با لباس کار
  • Pure Footwear: برند های مختلف از کفش ها

بازدید کنندگان Pure London  عبارتند از:

  • خریداران با نفوذ
  • مراکز خرید
  • سازمان ها و توزیع کنندگان
  • فروشگاه های چند برند
  • خرده فروشان آنلاین

مطالب مرتبط