game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری نخواهد داشت

بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری نخواهد داشت

17 خرداد 1397 | 2:49
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه
بازی Star Wars: Battlefront به فیلم جدید جنگ ستارگان کاری نخواهد داشت

جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» به قدری بزرگ و محبوب شده است که انتظار دارید شرکت دیزنی از هر راه و روشی برای درآمدزایی از طریق این فیلم استفاده کند. با این حال، الکترونیک‌آرتز، سازنده‌ی جدیدترین بازی جنگ ستارگان، گفته است که هیچ محتوای دانلودی بر اساس فیلم Star Wars: The Force Awakens عرضه نخواهند کرد.

در حال حاضر، شرکت دیزنی اقدام به عرضه‌ی روبات‌ها و عروسک‌هایی مختص فیلم The Force Awakens و برای بازی Disney Infinity کرده است. بازی Star Wars: Battlefront هم به خوبی فروخته است و بازی‌کننده‌های زیادی فعلا خود را با آن سرگرم نگه داشته‌اند. محبوبیت فیلم جدید جنگ ستارگان هم این بازی‌کننده‌ها را برانگیخته است تا به شبکه‌های الکترونیک‌آرتز حمله بیاورند و از آن‌ها بخواهند تا بازی Star Wars: Battlefront را با محتوایی مختص فیلم The Force Awakens بروزرسانی کند.

سازندگان بازی جدید جنگ ستارگان در توییتر گفته‌اند که تمرکز آن‌ها روی سه گانه‌ی اصلی این مجموعه است؛ یعنی فقط روی سه قسمت چهارم، پنجم و ششم کار خواهند کرد. در نتیجه قرار نیست قسمت هفتم جنگ ستارگان را وارد بازی Star Wars: Battlefront کنند.

الکترونیک‌آرتز در توییتر گفته است که “در این شماره‌ی Battlefront” خبری از محتوای فیلم جدید نخواهد بود. یعنی این طور که به نظر می‌رسد، الکترونیک‌آرتز مشغول ساخت شماره‌ی بعدی این بازی است. با این حال، این شرکت از همین حالا چهار محتوای دانلودی بزرگ را برای Star Wars: Battlefront پیش‌فروش کرده است. پس به همین زودی‌ها منتظر عرضه‌ی شماره‌ی بعدی Battlefront نباشید.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396