events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
جشنواره بین المللی عکس بردا هلند

جشنواره بین المللی عکس بردا هلند

2 اردیبهشت 1397 | 4:44
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
جشنواره بین المللی عکس بردا هلند

به گزارش سرویس عکاسی آفام نیوز، جشنواره بین المللی عکس بردا هلند از ۱۴ شهریور الی ۲۹ مهر ۱۳۹۷ در شهر بردا کشور هلند برگزار می گردد. جشنواره بین المللی عکس بردا هلند سرشار از شور و حال، شادی و لذت است. بیش از ٥٠ عکاس برجسته از داخل و خارج از هلند، آثار خود را در فضاهای روباز و در مراکز هنری شهر بردا به نمایش می گذارند. این جشنواره به هنر عکاسی اختصاص دارد. این جشنواره از سال ٢٠٠٣ هر دو سال یکبار در مرکز شهر بردا در هلند برگزار می شود و تلفیقی از آثار عکاسان مشهور بین المللی و استعدادهای جدید این عرصه را به نمایش می گذارد. برنامه های این جشنواره شامل سخنرانی، کارگاه های آموزشی و نمایشگاه های متعدد در فضاهای سرپوشیده و روباز سراسر این شهر می باشد. مرکز شهر بردا و منطقه بکر Belcrum طی هفت هفته برگزاری این جشنواره، وقف هنر عکاسی می شود. این جشنواره با ارائه تعداد زیادی از آثار جدید و پروژه های ویژه عکاسان برتر و مشهور و نسل جدید عکاسان، وضعیت هنر عکاسی بین المللی را به نمایش می گذارد. این جشنواره، مکان فوق العاده ای برای ملاقات همکاران این عرصه به شمار می آید تا در آن از آثار جدید بازدید کنند و درباره طرح ها و پروژه های آینده با یکدیگر صحبت کنند. بنابراین از صاحبان گالری ها، موزه داران، عکاسان و هنرمندان برای شرکت در این جشنواره به عنوان یک رویداد تخصصی عکاسی دعوت به عمل می آید.

موضوع جشنواره بین المللی عکس بردا هلند ٢٠١٨:

مرکز تاریخی شهر بردا به مدت ٧ هفته به هنر عکاسی اختصاص می یابد. بیش از ٥٠ عکاس که آثار آنها در داخل و خارج از کشور به نمایش گذاشته شده، آثار خود را در مکان های مختلف این شهر به نمایش می گذارند. موضوع امسال جشنواره بین المللی عکس بردا هلند، “شما” است.

 آغاز ثبت نام آثار:

جشنواره بین المللی عکس بردا هلند همواره در پی کشف و شناسایی عکاسان و پروژه های عکاسی جدید و ناشناخته است.

 مدارک لازم جهت ثبت نام آثار عکاسی در این جشنواره عبارتند از:

  • انگیزه دقیق و شاخص برای شرکت در این جشنواره
  • شرح اثر
  • بیوگرافی عکاس
  • نسخه PDF حداقل ٨ عکس (حداکثر ١٠ MB)

جشنواره بین المللی عکس بردا هلند تنها به نمایش آثار عکاسی نمی پردازد. این جشنواره از فیلم، ویدئو، آثار هنری سه بعدی، و غیره نیز به گرمی استقبال می کند، هر چند باید به موضوع جشنواره مرتبط باشند و دلیل روشنی برای نمایش این آثار در این جشنواره عکس وجود داشته باشد.

بلیط های جشنواره بین المللی عکس بردا هلند ٢٠١٨:

بازدیدکندگان این جشنواره امسال به مدت هفت هفته می توانند به تمام آثار ارزشمند به نمایش گذاشته شده در این جشنواره دسترسی داشته باشند: مکان های برگزاری جشنواره، نمایشگاه ها، فعالیت ها و قایق سواری بین منطقهBelcrum  و مرکز شهر. فروش بلیط های این جشنواره از اوایل جولای در وبسایت رسمی این جشنواره آغاز می شود.

مطالب مرتبط