events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
سومین جلسه شورای سیاستگزاری کنفرانس بین المللی دیزاین (تعامل طراحی صنعتی و معماری داخلی) 1396

سومین جلسه شورای سیاستگزاری کنفرانس بین المللی دیزاین (تعامل طراحی صنعتی و معماری داخلی) 1396

24 مهر 1396 | 11:05
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
سومین جلسه شورای سیاستگزاری کنفرانس بین المللی دیزاین (تعامل طراحی صنعتی و معماری داخلی) 1396

به گزارش سرویس معماری آفام نیوز، سومین جلسه شورای سیاستگزاری کفرانس بین المللی دیزاین (تعامل طراحی صنعتی و معماری داخلی) 1396 با حضور نمایندگان دانشگاه ها و موسسات علمی در تاریخ 19/07/1396 به میزبانی دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر برگزار گردید. به گزارش روابط عمومی و کمیته اطلاع رسانی کنفرانس، آقای دکتر عبدالرضا محسنی رئیس همایش و آقای مهندس رضا لاهیجی دبیر همایش در سخنانی جداگانه ابراز امیدواری نمودند که شرکت همه جانبه جمعیت علمی دانشگاهیان و دانشپژوهان میتواند به اهدافی همچون چگونگی ارتباط تخصصی و ایجاد فرایند مشترک بین طراحی داخلی و طراحی صنعتی؛ تاثیرات و نقش آفرینی طراحان صنعتی در طراحی داخلی و مدیریت  طراحی و نوآوری در دو حوزه طراحی داخلی و طراحی صنعتی دست پیدا کند.

همچنین دبیر علمی و اجرایی به ترتیب سرکار خانم دکتر فاطمه کاتب و سرکار خانم مهندس مرضیه اله دادی درباره نحوه داوری مقالات و آثار و همچنین برپایی هرچه باشکوه تر این کنفرانس بین المللی تاکید نمودند. در این جلسه نمایندگان دانشگاه هنر جناب آقای دکتر خشار امامی و دانشگاه تهران جناب آقای دکتر مهران فاطمی نیا نیز بر مواضع این دو دانشگاه پیرامون حمایت های علمی و معنوی پای فشاری نموده و اذعان داشتند برپایی چنین رویدادهایی میتواند توان علمی و علمی همه اساتید ودانشجویان را ارتقاع ببخشد. در این جلسه رزومه سخنرانان آقای جان لیوتا از کشور ایتالیا و خانم فابین لوییت از کشور فرانسه نیز قرائت گردید و مقرر شد تا کارگاهای متنوعیی برای اقشار علمی و دانشگاهی ایران برپا گردد.

لازم به توضیح است با توجه به حمایت دانشگاهای مختلف زمان برپایی این رویداد از 28-29 آذر 1396 به تاریخ 9-10 اسفند 1396 تغییر نمود

افراد حاضر در این جلسه:

  • آقای دکتر عبدالرضا محسنی (رئیس همایش)
  • آقای مهندس رضا لاهیجی (دبیر همایش)
  • خانم دکتر فاطمه کاتب (دبیر علمی)
  • خانم مهندس مرضیه اله دادی (دبیر اجرایی)
  • آقای دکتر مهران فاطمی نیا (نماینده دانشگاه تهران)
  • آقای دکتر خشایار امام (نماینده دانشگاه هنر)
مطالب مرتبط