game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
فردا بزرگ‌ترین حراج آنلاین فروشگاه ایکس‌باکس آغاز می‌شود

فردا بزرگ‌ترین حراج آنلاین فروشگاه ایکس‌باکس آغاز می‌شود

18 تیر 1397 | 1:31
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
فردا بزرگ‌ترین حراج آنلاین فروشگاه ایکس‌باکس آغاز می‌شود

مایکروسافت اعلام کرد که از فردا (۲۲ دسامبر) بزرگ‌ترین فروش آنلاین فروشگاه ایکس‌باکس (Xbox Store) آغاز می‌شود. این حراج بزرگ ۱۷ روز ادامه خواهد داشت و در آن بسیاری از بازی‌ها، برنامه‌های تلویزیونی و برنامه‌ها با تخفیف به فروش می‌رسند. علاقه‌مندان تا تاریخ ۱۷ دی ماه (۷ ژانویه) فرصت خواهند داشت تا از این حراج استفاده کنند.

برای اولین‌بار بسیاری از بازی‌های مطرح کنسول ایکس‌باکس وان مانند Halo 5: Guardians، Rise of the Tomb Raider، Forza Motorsport 6، Gears of War: Ultimate Edition و Rare Replay با قیمت‌های ویژه به‌فروش خواهند رسید. همچنین بازی‌های دیگری مانند Fallout 4، Call of Duty: Black Ops 3 و Assassin’s Creed: Syndicate هم با تخفیف به‌فروش می‌رسند.

مایکروسافت به این موضوع هم اشاره کرده که ۱۰ بازی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ که روی کنسول ایکس‌باکس وان اجرا می‌شوند هم با قیمت پایین در اختیار علاقه‌مندان قرار خواهند گرفت. حراج بزرگ مایکروسافت برای هر دو کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان خواهد بود و مضامین مختلف با ۴۰ تا ۶۰ درصد تخفیف به‌فروش می‌رسند. حتی برخی بازی‌ها هم با تخفیف بیشتر از ۶۰ درصد در اختیار علاقه‌مندان قرار می‌گیرند. کاربران  «گلد» (Gold) شبکه‌ی ایکس‌باکس هم از ۱۰ درصد تخفیف بیشتر برخوردا می‌شوند و می‌توانند از مزایای عضویت گلد خودشان استفاده کنند.

به همین مناسبت کنسول ایکس‌باکس وان هم از تاریخ ۵ دی ماه (۲۶ دسامبر) با ۵۰ دلار کاهش قیمت و با قیمت ۲۹۹ دلار به‌فروش خواهد رسید. اگر از کاربران کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان هستید، می‌توانید با این حراج بزرگ به استقبال سال ۲۰۱۶ بروید.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396