game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
فردا منتظر تریلر سوم Red Dead Redemption 2 باشیم

فردا منتظر تریلر سوم Red Dead Redemption 2 باشیم

21 دی 1399 | 10:24
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 2 دقیقه
فردا منتظر تریلر سوم Red Dead Redemption 2 باشیم

اگر بگوییم مورد انتظارترین بازی حال حاضر دنیا، ساخته‌ی بعدی شرکت بازی‌سازی راک‌استار گیمز است، چندان اغراق نکرده‌ایم. راک‌استار گیمز خبر داده است که فردا می‌خواهد تریلر سوم Red Dead Redemption 2 را منتشر کند. بدون شک شما هم مثل ما اولین تریلر و دومین تریلر Red Dead Redemption 2 را بارها دیده‌اید؛ تریلرهایی که انتظار برای عرضه‌ی بازی را بسیار سخت کرده‌اند.

تریلر سوم Red Dead Redemption 2 قرار است روز دوم ماه می در ساعت ۸ صبح به وقت امریکا منتشر شود. یعنی اساسا باید فردا، چهارشنبه شب، ساعت هفت و نیم بعد از ظهر منتظر انتشار تریلر باشیم. اولین تریلر بازی، دنیای آن را به تصویر کشیده بود. تریلر دوم روی شخصیت اصلی و قصه‌ی آن تمرکز داشت. امیدواریم تریلر سوم Red Dead Redemption 2 حداقل صحنه‌هایی از روند بازی را هم در خود جای داده باشد.

قرار بود در بهار شاهد عرضه‌ی بازی باشیم، ولی زمان عرضه‌ی بازی به عقب افتاده است و Red Dead Redemption 2 قرار است در روز ۲۶ اکتبر سال جاری روی پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس وان عرضه شود. چند هفته‌ی پیش اطلاعات جالبی از بازی به بیرون درز کرده بودند که از روند بازی آن می‌گفتند.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396