events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون والنسیا

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون والنسیا

28 فروردین 1397 | 4:43
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون والنسیا

به گزارش سرویس طراحی داخلی آفام نیوز، نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون والنسیا (Feria Habitat) از ۲۷ الی ۳۰ شهریور ۱۳۹۷ در شهر والنسیا کشور اسپانیا برگزار می گردد.

نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون والنسیا (Feria Habitat) نشست بزرگی در زمینه طراحی داخلی، معماری و دکوراسیون به شمار می رود. این رویداد بین المللی برای متخصصان عرصه طراحی داخلی، معماری، دکوراسیون و همه کسانی که با روشهای مختلف توزیع و فروش، در بخشهای سرامیک، مبلمان، روشنایی، منسوجات خانگی، ماشین آلات و قطعات صنعت چوب نقش اساسی ایفا می کنند، مناسب است. دوره قبلی نمایشگاه والنسیا (Feria Habitat) توجه بیش از ١١٩٠٠٠ بازدیدکننده را از ١٥٥ کشور به سوی خود جلب کرده بود. بیش از ٢٠٠ رویداد مختلف از طریق سالن های نمایشگاه، غرفه ها، واسطه گری ها، کنفرانس و سخنرانی ها انجام گرفت. بازدید از این نمایشگاه برای این اصناف واجب است و برای همه متخصصان مرتبط با بخشهای بالا فرصتی بی نظیر محسوب می شود زیرا شرکت در این رویداد برای عموم آزاد است و از این رو همه چشم ها به سوی والنسیا خواهد بود.

بخش بندی نمایشگاه طراحی داخلی و دکوراسیون والنسیا ٢٠١٧:

 •     بخش D (طراحی و هنر)
 •     سالن مخصوص طراحان
 •     دکوراسیون با کیفیت
 •     معاصر
 •     پیمانکاری گالری ها

چه کسانی از نمایشگاه Feria Habitat بازدید خواهند کرد؟

 •     معماران
 •     طراحان داخلی
 •     طراحان دکوراسیون
 •     توزیع کنندگان
 •     گروه های خرید
 •     نصابان
 •     متخصصان

دلایلی مهم برای حضور در نمایشگاه دکوراسیون اسپانیا ٢٠١٧:

١- مارک های تجاری و گرایش های نمایشگاه

نمایشگاه والنسیا مجموعه ای کامل و محتاطانه از بهترین مارک های تجاری موجود در بازار روز را گرد آورده است. این نمایشگاه با گلچین بهترین های سال و با برخورداری از ایده ها، تحولات و پیشرفت های نهادینه شده، به یک نمایشگاه در حد “اعلا” ارتقا یافته است. نمایشگاه طراحی داخلی والنسیا با انتخاب محتاطانه محیط و ارائه ای دقیق، میزبان شرکت های داخلی و رهبران بین المللی بازار در تنها نمایشگاه اصلی سال در اسپانیا خواهد بود.

٢- مکانی برای کسب و کار

در آخرین دوره برپایی نمایشگاه تحت عنوان “بازدید از والنسیا”، یک رشد ١٠٩.٩% در آمار بازدید کنندگان دیده شد و فرصت های تجاری برای بر پاکنندگان نمایشگاه به میزان ٩٠.٥٤% بهبود یافت که مربوط به روش های رایج معاملات و بخش های جدیدی از قبیل کانال توزیع بود. ٢٥% از بازدیدکنندگان نمایشگاه را معماران، فعالین تزئینات ساختمانی و طراحان داخلی و ٢٥% دیگر را خرده فروشی ها و رده های بالاتر، دلال ها، عمده فروشان، تولید کنندگان و گروههای خریدار تشکیل می دهند.

٣- تنها نمایشگاه بین المللی عمده در بخش خانگی

نمایشگاه Feria Habitat والنسیا تنها نمایشگاه تجاری بین المللی برگزار شده در اسپانیاست. آمار و ارقام تایید کننده این واقعیت است. در جدیدترین دوره برگزاری این نمایشگاه، جنبه بین المللی بودن آن با حضور خریدارانی از بیش از ٩٤ کشور تقویت شده است، علی الخصوص محصولات “ساخت اسپانیا” می تواند بازار جذابی برای روسیه، مراکش، ایتالیا، پرتغال، فرانسه، الجزایر، انگلستان، مصر، اوکراین، آلمان، ایران و اسرائیل محسوب شود.

٤- Habitat + Cevisama + Selection Maderalia. سه نمایشگاه با منافعی مشترک.

همزمان با نمایشگاه Habitat والنسیا، نمایشگاه Cevisama (کاشی و سرامیک، تجهیزات حمام، سنگ های انرژی زا طبیعی، کاشی و آجر های نسوز و رنگ و لعاب دار و سایر ابزار) و نمایشگاه Selection Maderalia (مواد و راهکارهایی برای صنعت و دکوراسیون) برگزار خواهد شد. امتیاز مشترک این نمایشگاه ها این است که همه نیازهای مربوط به تجهیزات معماری داخلی و خارجی و فضا داخلی خانه ها، اماکن عمومی، مراکز تجاری و هتل ها را پوشش می دهند. در طی هفته دوم ماه فوریه، نمایشگاه والنسیا مکانی برای گردهمایی برندهای مهم داخلی و بین المللی در زمینه کاشی و سرامیک کف، مبلمان، نورپردازی، منسوجات خانگی، مصالح ساختمانی و … خواهد بود. با حضور این نمایندگی ها، امکان انجام معاملات برای بازدیدکنندگان و غرفه داران افزایش خواهد یافت.

٥- “وعده دیدار در نمایشگاه والنسیا ٢٠١٧”، طیف وسیعی از رویدادها

جشن مشترک Cevisama، Habitat و Selection Maderalia به همراه انواع فعالیت های فرهنگی هم در نمایشگاه و هم شهر والنسیا بر پا خواهد شد (بزرگترین گردهمایی بین المللی طراحان داخلی و معماران).

از آنجا که این رویداد شامل نمایشگاه ها، کنفرانس ها، غرفه ها و فعالیت هایی در سراسر شهر والنسیا نیز می باشد، بازدیدکنندگان فضایی برای الهام بخشی و ارائه ایده های جدید خواهند یافت. رویدادهای فرهنگی متنوعی برای ایجاد تصویری کامل از طراحی داخلی در روزهای پیش رو برگزار خواهد شد.

٦- والنسیا شهری با امتیاز منحصر بفرد

به لطف موقعیت جغرافیایی شهر میزبان، حضور و شرکت در این رویداد آسان می باشد. والنسیا به خوبی با پایتخت های اصلی اروپا مرتبط است. این شهر یک فرودگاه بین المللی در چند کیلومتری حومه خود دارد. خط ریلی TGV یا AVE ارتباط با مادرید را برای ورود بازدیدکنندگان آسان تر کرده است.

مطالب مرتبط