events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه طراحی صد در صد لندن

نمایشگاه طراحی صد در صد لندن

7 آبان 1397 | 5:34
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه طراحی صد در صد لندن

به گزارش سرویس طراحی داخلی آفام نیوز، نمایشگاه طراحی صد در صد لندن (100% Design) از ۲۸ الی ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ در شهر لندن کشور انگلستان برگزار می گردد. نمایشگاه طراحی صد در صد لندن (100% Design) رسماً بزرگترین و طولانی ترین رویداد فعال طراحی معاصر در انگلستان به شمار می آید که در مرکز نمایشگاهی المپیا گراند و المپیا وست شهر لندن برگزار می شود. این نمایشگاه در کل دو طبقه این مرکز نمایشگاهی برگزار می شود و از نور طبیعی، فضاهای معماری مجلل، و ٥ بخش متمایز و مجزا: طراحی فضاهای داخلی، طراحی و ساخت آشپزخانه و حمام، محل کار و برندهای نوظهور، برخوردار است. طرح برنده جایزه این نمایشگاه با ٤ بخش کلیدی صنعتی مشخص می شود؛ فضاهای داخلی، محل کار، آشپزخانه و حمام، و طراحی و ساخت. این نمایشگاه، معماران، طراحان داخلی، اهالی عرصه صنعت طراحی، متخصصین، خرده فروشان و توسعه دهندگان، و همینطور شرکت های چند ملیتی را که در پی تامین مستقیم منابع برای آخرین پروژه های خود هستند، جلب می نماید. این رویداد، بهترین مکان برای حیرت زده شدن از جدیدترین و نوآورانه ترین طرح های استعدادهای مهیج و نوظهور عرصه طراحی به شمار می آید. این نمایشگاه به عنوان مکان برجسته ملاقات های تجاری و طراحی شامل برنامه بی نظیر گفتگو با طراحان نمایشگاه طراحی صد در صد لندن؛ نمایش آثار هنری سه بعدی سفارشی؛ و نمایش برندهای به دقت مدیریت شده برجسته جهانی می باشد.

محل برگزاری نمایشگاه طراحی صد در صد لندن، رویداد مهم تجاری جشنواره طراحی لندن از مرکز نمایشگاهی Earls Court به نزدیکی مرکز نمایشگاهی المپیا تغییر مکان می دهد. غرفه داران این نمایشگاه که به دقت انتخاب می شوند، تمرکز این نمایشگاه بر کیفیت طراحی، نوآوری و ارتباط با مقوله معماری و طراحی را نشان می دهد. حضور این شرکت ها و محصولات علاوه بر فهرست جامع بهترین شرکای تخصصی و رسانه ای این صنعت کمک می کند تا این نمایشگاه به مقصد اساسی و مهم عرصه طراحی تبدیل شود.

پروژه ها و آثار هنری سه بعدی:

هر سال نمایشگاه طراحی صد در صد لندن برای از میان برداشتن مرزهای در زمینه مفاهیم، روند و قابلیت های مواد سازنده آثار طراحی، ساخت مجموعه ای از آثار هنری سه بعدی در سراسر محوطه نمایشگاه را سفارش می دهد.

برای نمایشگاه طراحی صد در صد لندن ٢٠١٩، موضوع جدیدی اعلام شده است:

نمایشگاه طراحی صد در صد لندن برای سال ٢٠١٩، موضوع “تجربه” در طراحی را در نظر گرفته است. هویت دیداری و تجسمی امسال نمایشگاه طراحی صد در صد لندن با تاکید بر تجربه بازدید از این نمایشگاه، بر اهمیت شرکت در این نمایشگاه تجاری طراحی صحه می گذارد. تجربه های نمایشگاه طراحی صد در صد لندن از دخالت فیزیکی در نوآوری های آخرین محصولات تا ایجاد روابط و شبکه ارتباطی تجاری جدید با متخصصین عرصه طراحی را شامل می شود.

شرکت روکش چوب Mundy درصدد است تا در نمایشگاه طراحی صد در صد لندن ٢٠١٩، از مجموعه جدید خود رونمایی نماید:

شرکت روکش چوب Mundy، امسال رسماً از مجموعه روکش چوب رنگ شده خود که از ٤ گروه متمایز تشکیل می شود و هر یک از آنها بر یک تکنیک یا ویژگی تولید نوآورانه خاص مواد خام تمرکز دارد، رونمایی می کند. شرکت روکش چوب Mundy تلاش دارد تا طراحان و سازندگان مبلمان برتر را با ارائه تنوع گسترده روکش چوب که با خدمات فوق العاده مشتری حمایت می شود، تحت تاثیر قرار دهد.

بخش های نمایشگاه طراحی صد در صد لندن ٢٠١٩:

تمام لوازم مورد نیاز فضاهای داخلی، از مبلمان و روشنایی و نورپردازی تا پارچه و لوازم جانبی برای عرضه در بزرگترین محوطه نمایشگاه طراحی صد در صد لندن که همه مشتاقانه چشم انتظار آن هستند، آماده سازی می شود.

محل کار صد در صد:

 این رویداد، تنها نمایشگاه طراحی محل کار اختصاصی در انگلستان به شمار می آید و دفاتر و شرکت های برجسته جهان را که در پی تمامی زمینه ها و ابعاد طراحی تجاری از جمله مبلمان، میز تحریر، نوآوری های الکترونیکی، پنل های صوتی، سیستم های ذخیره، نورپردازی و روشنایی و کف سازی محل کار هستند، جلب می نماید.

آشپزخانه و حمام صد در صد:

پاسخگویی به درخواست راهکارهای طراحی برتر آشپزخانه و حمام

بخش آشپزخانه و حمام صد در صد این نمایشگاه، نوآوری کیفی در تمام اجزا، مواد، تجهیزات و استفاده موثر از فضا را به نمایش می گذارد.

طراحی و ساخت صد در صد:

نمایشگاه اختصاصی تامین منابع برای پروژه های معماری و طراحی.

بخش طراحی و ساخت صد در صد به عنوان بزرگترین بخش نمایشگاه طراحی صد در صد لندن، مواد، تکنولوژی و اتوماسیون خانگی و همینطور یک نمایشگاه نورپردازی و روشنایی معماری مدیریت شده تحت عنوان: “اتاق تاریک” را به نمایش می گذارد.

برندهای نوظهور:

پربارترین مکان انگلستان برای استعدادهای طراحی که به تازگی مطرح شده اند

بخش برندهای نوظهور این نمایشگاه با ارائه ایده های نوآورانه، از همان سنت اصلی نمایشگاه طراحی صد در صد لندن پیروی می کند؛ یعنی معرفی و ارائه استعداد جدید.

مطالب مرتبط