events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه عکس پاریس (پاریس فتو)

نمایشگاه عکس پاریس (پاریس فتو)

23 مهر 1397 | 5:31
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه عکس پاریس (پاریس فتو)

به گزارش سرویس عکاسی آفام نیوز، نمایشگاه عکس پاریس (پاریس فتو) از ۱۷ الی ۲۰ آبان ۱۳۹۷ در شهر پاریس کشور فرانسه برگزار می گردد. نمایشگاه عکس پاریس (پاریس فتو) این نمایشگاه در مشهورترین نمایشگاه جهانی در زمینه عکاسی هنرهای زیبا بر پا می شود. این رویداد، یک نمایشگاه هنری بین المللی و معتبر در حیطه عکاسی است که از سال ١٩٩٧، در نوامبر هر سال برگزار شده است. این مراسم در گراند پالاس باشکوه و تاریخی در پاریس برپا گردیده است. بیش از ١٧٠ گالری و دلال و ناشر کتاب تخصصی به نمایندگی از بیش از ٣٠ کشور، آثار تاریخی و معاصر را معرفی می کنند. این نمایشگاه با تأثیرگذاری بر وضعیت عکاسی در دنیای هنر و بازار هنری (از زمان شروعش و به خصوص از زمان راه اندازی پاریس فتو لس آنجلس اسپیناف در استودیوهای پارامونت پیکچرز در سال ٢٠١٣) روز به روز قدرتمندتر شده است.

جوایز کتاب عکس نمایشگاه عکس پاریس ٢٠١٧ و بنیاد آپرتور:

جوایز کتاب عکس نمایشگاه عکس پاریس و بنیاد آپرتور، یک جایزه کتاب عکاسی سالیانه است که به طور مشترک به وسیله نمایشگاه عکس پاریس و بنیاد آپرتور اهدا می شود. این جوایز در نمایشگاه عکس پاریس اعلام می شود و در سال ٢٠١٢ راه اندازی شد. طبقه بندی ها عبارتند از کاتالوگ عکاسی سال ( به همراه یک جایزه ١٠٠٠٠ دلاری)، کتاب عکس سال، نخستین کتاب عکس و کتاب های کوتاه فهرست در نمایشگاه عکس پاریس نمایش داده می شوند.

محصولات و خدمات نمایشگاه عکس پاریس ٢٠١٧

گالری ها و ناشران تخصصی در زمینه هنرهای زیبای فرانسه و جهان

مشخصات بازدید کننده پاریس فتو ٢٠١٧:

  • عکاس ها
  • مجموعه داران آماتور و هنری
  • دلالان کتاب
  • ناشران

اطلاعات کلیدی:

  • دوره رویداد : ٢٠
  • تعداد غرفه داران : ١٧٤
  • ورود برای عموم آزاد است

آخرین دوره نمایشگاه عکس پاریس:

١٤٧ گالری و ٢٧ دلال و ناشر کتاب هنری برای نمایشگاه عکس پاریس در گراند پالاس گنبد شیشه ای شگفت انگیز جمع شدند. این بزرگترین نمایشگاه عکاسی دنیاست. این نمایشگاه تبدیل به دریاچه ای از رویداد های ماهواره ای شد از جمله : نمایشگاه مستقل نشر و چاپ پاریس آفپرینت، نمایشگاه مارتین اسکورسیزی در سینماتک فرانسه و اولین نمایش انفرادی الکس پراگر عکاس در “گالری های گالری ها” در فرانسه.

مطالب مرتبط