events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه لباس عروس لندن 2018

نمایشگاه لباس عروس لندن 2018

29 آبان 1396 | 11:27
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه لباس عروس لندن 2018

به گزارش سرویس طراحی مد آفام نیوز، نمایشگاه لباس عروس لندن از 05 الی 07 فروردین 1397 در شهر لندن کشور انگلستان برگزار می گردد.

نمایشگاه لباس عروس لندن رویدادی مهم برای صنعت عروسی در انگلستان است. نمایشگاه لباس عروس لندن خریداران ملی و بین المللی و خرده فروشان را به خود جذب می کند و در آن خرده فروشان و خریداران لباس عروس بریتانیایی از سرتاسر جهان شرکت می کنند. این نمایشگاه مجموعه هایش را برای فصل پیش رو به خریداران از سر تا سر جهان ارایه می دهد. این نمایشگاه در سالن ملی، المپیای لندن در غرب لندن، نزدیک به بسیاری از رستوران ها و تئاتر های پایتخت نیز برگزار می شود. می توانید در کنار لذت بردن از ناهارخوری های زیبا و یک شب بزرگ، برای فصل پیش رو و ارتباط با همکاران خود در این صنعت در سرتاسر این نمایشگاه به خرید بپردازید. نمایشگاه لباس عروس لندن به صنعت لباس عروس اختصاص داده شده است، همراه با نمونه کارهای بسیار قوی عروسی و یک تیم متخصص که هدف آنها ارایه بهترین خدمات ممکن به بازدید کنندگانشان می باشد.

دستاوردهای این نمایشگاه؟

لندن مرکز همه ی امور مربوط به عروسی است .نمایشگاه لباس عروس لندن به خرده فروشان و خریداران لباس عروس فرصتی برای بازدید و خرید از بیش از 200 مجموعه، ارایه می دهد که توسط برخی از بهترین تولیدکنندگان و طراحان لباس عروس از سرتاسر جهان به معرض نمایش در آمده است. این نمایشگاه روندهای فعلی و خریدهای دیدنی را از بهترین طراحان و تولید کنندگان در انگلستان در کنار نام های بین المللی برجسته دور هم جمع می کند. و تمامی این ها در زیر یک سقف به نمایش گذاشته می شوند. با آوردن یک نمایش به جنوب انگلستان در ابتدای فصل خرید در این نمایشگاه، می تواند مکملی برای غرفه داران نمایش هاروگیت لباس عروس باشد.

غرفه های نمایشگاه:

دسترسی حضوری به مخاطبین مورد نظرتان – این نمایشگاه محصولات خود را برای تمام خرده فروشان لباس عروس بریتانیا و خریداران از کشور های زیادی، در معرض فروش قرار می دهد. داغ ترین چشم اندازها – شما این شانس را دارید که با هزاران مشتری بالقوه در نمایشگاه ماه مارس ملاقات داشته باشید، تمام این مشتریان برای دیدن و خرج کردن با بودجه شرکتشان مثل شما به این نمایشگاه می آیند. ابزار بازاریابی قدرتمند – نمایشگاه لباس عروس لندن، یک بستر همه کاره برای طیف وسیعی از اهداف بازاریابی و یک نقطه کانونی برای تمام پیشرفت های شما می باشد. معروف و محبوب شدن – این نمایشگاه توسط گروه رسانه ای اوشن اجرا می شود که نمایش هاروگیت لباس عروس را هم اجرا می کند و نزدیک به 30 سال است که از تاسیس آن می گذرد، و مهمترین نمایشگاه تجاری لباس عروس در اروپا می باشد. برخی از بهترین تولید کنندگان ملی و بین المللی لباس عروس، محصولات و خدمات خود را در این نمایشگاه در صنعت لباس عروس به معرض نمایش می گذارند. متخصصان و حرفه ای های رده بالا در صنعت عروسی در این نمایشگاه دور هم جمع می شوند و محصولات متنوعی را به نمایش در می آورند، شامل: لباس عروس، لباس مناسبتی، لوازم تزیینی، ساقدوش عروس، لباس زیر زنانه، کفش، مادر عروس، لباس مردانه، حجاب ها، روسری، رسانه، لباس دامادی، گل سر، جواهرات، تاج عروس، طراح لباس عروس، لباس شب.

مطالب مرتبط