events

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
نمایشگاه کفش میلان

نمایشگاه کفش میلان

3 تیر 1397 | 5:03
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
نمایشگاه کفش میلان

به گزارش سرویس طراحی مد آفام نیوز، نمایشگاه کفش میلان (Micam) از ۲۵ الی ۲۸ شهریور ۱۳۹۷ در شهر میلان کشور ایتالیا برگزار می گردد. نمایشگاه کفش میلان (Micam) در پایتخت مد دنیا با حضور طراحان بزرگ و مشهور برگزار می گردد. نمایشگاه کفش میلان رویدادی است که در طی ٤ روز در مرکز نمایشگاهی میلان برگزار می گردد. در این نمایشگاه محصولاتی چون کفش های شیک و زیبا، با طرح های متنوع زنانه ، مردانه و بچه گانه نمایش داده می شوند. کفش های شیک با طرح های روز دنیا از برند های نام آشنا و مشهور به همراه قالب های کفش، کفی کفش و پاشنه کش ها نیز در این مجموعه به نمایش گذاشته می شوند. همچنین کیسه های مخصوص کفش ها نیز وجود دارند.بسیاری از شرکت های مهم، همچون Alvino و Aka Art Advanced Kit و دیگر شرکت های مهم در صنعت چرم، محصولات چرمی، مد و سبک زندگی نیز در این نمایشگاه شرکت می کنند. نمایشگاه کفش میکام میلان بالغ بر ١٦٠٠ غرفه دار خواهد داشت که همگی در پی توسعه و ایجاد تنوع در کفش و لوازم جانبی آن هستند.

نمایشگاه کفش میکام یک نمایشگاه بسیار مهم بین المللی است این نمایشگاه هر دو سال یک بار در میلان، پایتخت مد دنیا و در مرکز نمایشگاهی مدرن روهو فیرا برگزار می شود. در نتیجه این نمایشگاه طیف کامل و جامعی از کالاهای با کیفیت ، با طراحی های قوی و مبتکرانه را ارائه می دهد که در فضایی بی نظیر که تجارت و روابط تجاری بین المللی به شکلی موفق آمیخته شده اند.

این نمایشگاه در محوطه ای حدود ٧٠٠٠٠ متر مربع برگزار می گردد که میزبان ١٦٠٠ شرکت خواهد بود که ١٠٠٠ شرکت ایتالیایی خواهند بود و ٦٠٠ غرفه به شرکت های خارجی اختصاص داده شده است و در مجموع نماینده ی ٣٠ کشور دنیا در آن شرکت خواهند کرد. با حضور ٤٠٠٠٠ بازدیدکننده که تقزیبا نیمی از آنها خارجی بوده اند این نمایشگاه نقش مهم خود را در ارائه ی طرح های جدید و مد روز کفش در دنیا به اثبات رسانده است. همجنین این نمایشگاه قطعاً فرصتی مناسب برای تجارت و برقراری روابط بازرگانی خواهد بود.این نمایشگاه همان فرصتی است که خریداران واقعی نباید از دست بدهند، چرا که همان جایی است که آنها شاهد آخرین پیشرفت های بین المللی و همجنین ایتالیا در مد و کفش خواهند بود. هشتادمین دوره از نمایشگاه کفش میلان به نام، میکام حدود ٣١٠٠٠ بازدید کننده، که تقریبا ١٧٠٠٠ آنها خارجی بودند، داشت. ١٥٠٠ غرفه دار در نمایشگاه شرکت کردند.

مطالب مرتبط