game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
همه اطلاعاتی که می‌توان از تریلر سوم Red Dead Redemption 2 کسب کرد

همه اطلاعاتی که می‌توان از تریلر سوم Red Dead Redemption 2 کسب کرد

26 دی 1398 | 10:12
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 6 دقیقه
همه اطلاعاتی که می‌توان از تریلر سوم Red Dead Redemption 2 کسب کرد

نزدیک دو سال می‌شود که راک‌استار بازی Red Dead Redemption 2 را معرفی کرده و عرضه‌ی بازی هم تا به امروز چند باری به عقب افتاده است. با این حال، کسی از این تاخیرها ناراحت نیست، چون همه‌ی ما می‌دانیم که راک‌استار بازی بد دست گیمرها نمی‌دهد. راک‌استار از معدود شرکت‌هایی است که بازی‌های‌اش استانداردهای صنعت بازی را تغییر می‌دهند. فقط کافی است تا نگاهی به Red Dead Redemption بیاندازید که در سال ۲۰۱۰ راهی بازار شده بود؛ انگار نه انگار که این بازی ۸ سال پیش راهی بازار شده بود. هنوز با دیدن بازی محو زیبایی بی نظیرش می‌شویم. جدا از این که بازی روی ایکس‌باکس وان ایکس کیفیتی دو چندان پیدا کرده است. البته قرار نیست از قسمت اول بازی صحبت کنیم.

جدیدترین Red Dead Redemption 2 همین چند روز پیش منتشر شد. تریلر جدید برخلاف تریلرهای قبلی چیزهای جدیدی نشان‌مان داد. بخش‌هایی از داستان مشخص شدند و حتی شخصیت‌های آشنایی هم مشاهده کردیم. عرضه تریلر جدید بازی بهانه‌ای شده است تا باز هم نگاهی به دنیای غرب وحشی راک‌استار گیمز بیاندازیم، تریلر را بارها و بارها ببینیم و متوجه نکات مختلف آن شویم.

نزدیک به هشت ماه می‌شود که از عرضه تریلر قبلی Red Dead Redemption 2 می‌گذرد. در این تریلر بیشتر با شخصیت «ارتور مورگان» (Arthur Morgan) آشنا شدیم. همچنین اطلاعات خوبی هم از گروه خلافکاری «ون در لیند» (Van Der Linde) به دست آوردیم. بد نیست به این موضوع اشاره کنیم که گروه ون در لیند نقش مهمی در داستان قسمت قبلی یعنی Red Dead Redemption که در سال ۲۰۱۰ عرضه شد ایفا می‌کرد. این گروه گنگستری از اعضایی به نام‌های «جان مارستن»، «بیل ویلیامسن»، «خاویر اسکوئلا»، «آرتور مورگان»، «میکا بل»، «سیدی آدلر» و «چارلز اسمیت» تشکیل شده بود. اگر خاطرتان هم باشد جان مارستن در طول بازی Red Dead Redemption به دنبال بیل ویلیامسون و کشتن بازمانده‌های گروه ون در لیند بود. گروه ون در لیند در طول سال‌ها در غرب وحشی، تنش و وحشت زیادی به وجود آورده بودند و به یکی از بزرگ‌ترین گروه‌های خلاف‌ کاری آن زمان تبدیل شدند. موضوع جالب‌تر اینجاست که می‌توان این گروه را اقتباسی از فیلم The Wild Bunch و گروه گنگستری آن دانست.

بازی Red Dead Redemption 2 پیش درآمدی برای قسمت قبلی به حساب می‌آید و به همین دلیل با گذشته‌ی جان مارستون و گروهش در آن بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین بازی قبلی به شکلی به پایان رسید که به نظر می‌رسید تمام گروه‌های خلاف‌کاری غرب وحشی از بین رفته‌اند و دوره آن‌ها به پایان رسیده است؛ طوری که می‌توان گفت ون در لیند، آخرین گروه گنگستری غرب وحشی است.

بازی در سال ۱۸۹۹ رخ می‌دهد. دقیقا ۱۲ سال پیش از اتفاقات قسمت قبلی. در این سال دوران غرب وحشی به تدریج رو به پایان است و مردان قانون به سختی به دنبال از بین بردن گروه‌های گنگستری و دستگیر کردن یا کشتن اعضای آن‌ها بودند.  به نظر داستان بازی از جایی شروع می‌شود که آرتور مورگان و گروه Van Der Linde در سرغت بانک ناموفق ظاهر می‌شوند و به همین دلیل پا به فرار میگذارند. ماموران فدرال هم جایزه بزرگی را برای پیدا کردن اعضای این گروه می‌گذارند؛ اما این گروه خلاف‌کاری باز هم به فعالیت خودش ادامه می‌دهد و اعضای آن دست به هر خلافی می‌زنند. هر کسی هم که جلوی آن‌ها را بگیرد، به دست آن‌ها کشته می‌شود. اما بازی از جایی جالب‌تر می شود که مورگان باید برای خودش تصمیم بگیرد. آیا او تصمیم می‌گیرد که به دنبال آرزوها و اهداف خودش برود و جلوی گروه خلاف‌کار بایستد، یا اینکه سعی کند در گروه ادامه و اعتماد اعضای گروه را به خودش جلب کند.

در ادامه تریلر با یک شخصیت زن مواجه می‌شوید. در ابتدا فکر می‌کردیم که او همان بانی مک‌فارلن است که در قسمت قبلی این مجموعه بازی‌ها او را دیده بودیم، اما مشخص شد که زن جدید یکی از اعضای همین گروه خلاف‌کار است یا حداقل برای مدتی کوتاه با این گروه همکاری می‌کند. او «سیدی آدلر» (Sadie Adler) نام دارد و به نظر می‌رسد که اعتماد قهرمان اصلی بازی را هم به خودش جلب می‌کند.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396