game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
گجت‌ها و اسباب بازی‌های جنگ ستارگان که همین حالا باید بخرید

گجت‌ها و اسباب بازی‌های جنگ ستارگان که همین حالا باید بخرید

20 فروردین 1397 | 1:17
زمان مورد نیاز برای مطالعه: دقیقه
گجت‌ها و اسباب بازی‌های جنگ ستارگان که همین حالا باید بخرید

حتما لازم نیست طرفدار پروپاقرص سینما و اخبار مربوط به هنر هفتم باشید تا بدانید هفتمین و جدیدترین قسمت از مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان» (Star Wars) با نام «نیرو برمی‌خیزد» (The Force Awakens) در ابتدای هفته‌ی گذشته اکران‌اش را آغاز کرده است. درباره‌ی نیرو برمی‌خیزد و اکران‌اش آن‌قدر خبر و اطلاعات در اینترنت وجود دارد که حتی اگر خودتان هم نخواهید، حتما چشم‌تان به یکی دوتا از آن‌ها افتاده است. اکران قسمت هفتم از مجموعه فیلم‌های جنگ ستارگان اتفاق مهمی است. این مجموعه فیلم‌ها از جهات مختلف یکی از بزرگ‌ترین و مشهورترین پروژه‌های هالیوودی به‌شمار می‌رود که ژانر علمی-تخیلی را وارد مرحله‌ی جدیدی کرده است. مجموعه‌ی جنگ ستارگان را می‌توان به نوعی اعتبار هالیوود دانست که در شش قسمتی که پیش‌ از نیرو برمی‌خیزد از آن اکران شده، همیشه سرآمد روایت قصه‌ا‌ی علمی-تخیلی در کنار اجراهایی کم نقص از هنرپیشه‌های نام آشنا و جلوه‌های بصری و سینمایی بی‌نظیر بوده است.

تعداد طرفداران این مجموعه فیلم‌ها هم کم نیست؛ حتی در کشورهایی بجز ایالات متحده که در آن اکثر شهروندان‌اش طرفدار پروپاقرص جنگ ستارگان هستند هم تعداد زیادی طرفدار سینما پیدا می‌شود که برای قسمت‌های مختلف این مجموعه سرودست می‌شکنند؛ این استقبال به این خاطر است که تعدادی زیادی از طرفداران با این مجموعه فیلم‌ها خاطره دارند و در دوران کودکی و نوجوانی‌شان تلاش کرده‌اند به هر نحوی شده، بخشی از فضاسازی بی‌نقص این مجموعه را در زندگی خودشان شبیه‌سازی کنند.

از آن‌جا که تعداد طرفداران فیلم‌های جنگ ستارگان در کشور خودمان هم کم نیست، تصمیم گرفتیم به بهانه‌ی اکران اپیزود هفتم این مجموعه در این مقاله‌ی کوتاه به معرفی تعدادی از محصولاتی که با محوریت جنگ ستارگان طراحی و تولید شده‌اند، بپردازیم.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396