game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
گنشین ایمپکت به‌عنوان بهترین بازی اندروید ۲۰۲۰ معرفی شد

گنشین ایمپکت به‌عنوان بهترین بازی اندروید ۲۰۲۰ معرفی شد

9 شهریور 1400 | 10:39
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه
گنشین ایمپکت به‌عنوان بهترین بازی اندروید ۲۰۲۰ معرفی شد

به پایان سال جاری میلادی نزدیک شده‌ایم و مثل هر سال، گوگل اقدام به معرفی بهترین اپ‌ها و بازی‌ها در پلتفرم پلی‌استور کرده است. بخش‌های مختلفی چه برای بازی‌ها و چه برای اپ‌ها در نظر گرفته شده که همگی توسط خود گوگل انتخاب می‌شوند. امسال، «گنشین ایمپکت» (Genshin Impact) به‌عنوان بهترین بازی اندروید ۲۰۲۰ از سوی گوگل انتخاب شده است.

مشاهده‌ی موفقیت بسیار بزرگ گنشین ایمپکت، نه فقط از سوی بازی‌کننده‌ها و از دیدگاه فروش و بلکه از سوی منتقدان، از کیفیت بالای بازی می‌گوید. گنشین ایمپکت در یکی دو ماهی که از عرضه‌ی آن می‌گذرد، به لطف روند بازی بسیار خوب خود و محتوای زیادی که ارایه می‌دهد، چه بین گیمرهای موبایل و چه بین گیمرهای دیگر پلتفرم‌ها، محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده است.

به غیر از گنشین ایمپکت، گوگل همچنین به معرفی بازی‌های مختلف دیگری پرداخته است؛ بازی‌هایی که در دسته‌های جداگانه به‌عنوان بهترین انتخاب شده‌اند. در کنار بخش بهترین بازی سال، گوگل همچنین چند بخش دیگر با عناوین «بهترین بازی مستقل»، «بهترین بازی ساده»، «بهترین بازی خلاقانه» و «بهترین بازی رقابتی» دارد. گوگل به مخاطبان پلی‌استور هم‌چنین این اجازه را می‌دهد تا با رأی خود، یک بازی، فیلم، کتاب و اپ را به‌عنوان بهترین سال انتخاب کنند.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396