game

روزخبر
رویدادها
علم و تکنولوژی
کتاب و مجله
بازی ویدئویی
سبک زندگی
ویدئو خبر
English News
God of War می تواند بزرگترین بازی پلی‌استیشن۴ شود

God of War می تواند بزرگترین بازی پلی‌استیشن۴ شود

4 آبان 1398 | 10:10
زمان مورد نیاز برای مطالعه: 3 دقیقه
God of War می تواند بزرگترین بازی پلی‌استیشن۴ شود

به نظر می‌رسد که قرار است جدیدترین قسمت مجموعه بازی‌های «خدای جنگ» (God of War) بزرگترین فروش هفته‌ی اول یک بازی انحصاری روی پلی استیشن ۴ را داشته باشد. این پیش‌بینی را یکی از تحلیل‌گران موسسه‌ی آماری NPD در مورد بازی God of War کرده است.

بر اساس گفته‌ی «مت پیسکاتلا»، تحلیل‌گر موسسه‌ی NPD، او کاملا مطمئن است که بازی God of War به یکی از بزرگترین بازی‌های پلی‌استیشن۴ تبدیل می‌شود؛ حتی با توجه به اینکه بازی تک‌نفره، داستان-محور و خطی است و خبری از بخش‌های آنلاین و چند نفره در آن نیست.

مت پیسکاتلا به این موضوع اشاره دارد که بازی‌های آنلاین و بزرگ و چند نفره، با توجه به اینکه یک سرویس همیشه آنلاین و در حال آپدیت هستند، به مرور زمان مخاطب بیشتری پیدا می‌کنند؛ در صورتی که بازی‌های تک‌نفره و بدون بخش چند نفره و آنلاین، زمان بازی محدودی را به مخاطب ارایه می‌دهند. بزرگترین بازی‌های نسل فعلی از نظر فروش در هفته‌ی اول هم «دستینی» و «دیویژن» بوده‌اند.

این تحلیل‌گر نوشته است: «با اطمینان می‌توانم بگویم که God of War بزرگترین بازی انحصاری پلی‌استیشن۴ خواهد بود. با این حال، این سوال برای من باقی است: اینکه یک بازی غیر آنلاین و داستان محور، چقدر می‌تواند فروش داشته باشد. سال‌ها بود که چنین بازی‌ای، نمراتی به این بالایی نگرفته بود، در نتیجه God of War تعیین کننده خواهد بود.»

بدون شک با ارایه‌ی آمار و ارقام مربوط به فروش بازی‌ها در ماه آوریل، از فروش God of War هم خبردار خواهیم شد. البته پیش‌بینی می‌کنیم اگر با فروش شگفت‌انگیزی طرف باشیم، سونی زودتر آمار و ارقام فروش بازی را اعلام کند.

مطالب مرتبط
۵+۱ شمشیر برتر
3 مرداد 1396